Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

  • Moderators

Také zrušeno (podle očekávání), a rovněž na základě telefonátu s omluvou a následným kupónem na slevu 200 Kč defacto bez podmínění minimální výše útraty.

Za mě sice škoda, ale palec nahoru pro KASU za solidní a osobitý přístup. Na mnohých eshopech by objednávku zrušili a hotovo, v lepším případě s emailem generovaným automatem, že ji zrušili a že je jim to líto.

Když nic víc, tak to beru prostě tak, že se ta akce týkala slevového kupónu na 200 Kč zdarma a navíc s velmi solidní dobou jeho platnosti (09/2017) :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na KASE je opět akce, tentokrát už to snad není chyba, mají v akce Xbox One S 500GB jen za 5690,- a když odečtete ještě 4% slevu, kterou bez problému najdete na internetu, vychází Xbox na 5462,- což je podle mě super cena, navíc je k tomu zdarma Minecraft.

https://www.kasa.cz/herni-konzole-microsoft-xbox-one-s-500-gb-zq9-00012-bila/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dneska jsem koupil, celkem v pohodě. Zrovna včera jsem koukal na inzeráty, jak si konzole stojí, a není o moc dražší tato. Za úplně nový kus, proč nee

 

https://www.czc.cz/xbox-one-s-1tb-bila/197936a/produkt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu