Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassins Creed Unity


Pihnik19

Recommended Posts

Fuj ty mikrotransakce a vše možné další placené ve hře za plnou cenu to ať tahnou do háje hajz..vé. POslední hra od Ubisoftu co jsem koupil za plnou cenu.
Souhlas, teď jsem četl recenzi a opravdu musí vyždímat prachů na všem, pochopil bych mikrotransakce za bonusy, ale uměle navyšovaná obtížnost aby tě to nutilo kupovat za love dovednosti...to je mi hnus pane velebnosti. Pro mě pořád jasná volba na koupi z bazaru tak za půl roku za pár stovek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 444
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čeština je fajn pro mně kvůli příběhu, ale cz na půl mi přijde divná taky je. Zvlášť, když watch dogs byl komplet. Nechápu proč to tak je!? Suma sumárum mikro transakce a na půl čeština mi vadí, abych za to dal 1600,-. Hra uřcitě bude zážitek, ale já ho teď nebudu chtít zažít. Je to trapný cz jen v dialozích? Proč to nenechaj celý v aj ( no nakonec počkám až to bude za slušný dolary na us store:) ) a ty platby za jednoduší postup to je úplnej hnus. Jak asi dopadne Far cry 4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem hrál asi 4 hodiny v kuse a musím říct, že nějaký vážnější chyby jsem nezaznamenal. Sem tam nějaký mírný zásek a jeden bug, kdy chlápek v davu běhal po hlavách ostatních :) ale to jsem jen očima přeletěl a běžel dál. Paříž vypadá vážně moc hezky a hratelnost je úplně v pohodě. Jediný, co mě štve jsou asi časy nahrávání cca 15-20s. Zatím hraji single, mulťák jsem ještě nezkoušel. Připadá mě, že z toho dělají všichni moc velký HALÓ. AC se mi zatím hraje dobře a jsem rád, že jsem koupil. Zkrátka, žádný chyby, co by mě donutili mrsknout ovladačem nebo být nas*anej tam pro mě nejsou. Kdybych měl hodnotit, tak dám 8,5/10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam nejakou tu hodku hrani za sebou a jsem z toho dost na rozpacich. FPS opravdu padaji a pri rychlem otoceni v davu nebo na strechach je to hnus, viz. to video pri lezeni po mozaikovem okne v katedrale, to snad spadne i na jedno FPS :D. Dalsi vec jsou soboje, je to takovy jalovy, pomaly, divny a k tomu ta navazujici obtiznost. Snazite se vykryvat nejake utoky, pak dostanete odnekud dva zasahy musketou a nazdar. Asi se bude muset plnit dost okolnich misi pro ziskani penez na upgrade postavy, jinak tam sanci nevidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mě jasný, že racionálně uvažující člověk vidí nedostatky..proto nechápu lidi co napíšou.."Hraju dvě hodiny a na žadný problémy jsem nenarazil. Hra je super a Paříž sem a Paříž tam" když je to nedodělek, který do série nepřináší kromě pár animací parkouru naprosto ale naprosto nic nového..Tojsou růžový brejle jako cip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hráli ste to nebo oudíte jenkm podle videí a recenzí? AC bylo špatně odladěný vždycky. Unity je proti Black flag ještě dost v pohodě. Pro mě to není nic strašny, trpchu delší load time a v Saint Chapelle FPSka fakt padali, ale celkově je to v pohodě. A větší problém nevidim, splňuje to moje očekávání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já samozřejmě posuzuji z recenzí youtuberů kde sem měl možnost vidět gameplay "na živo". Na svojí hru čekám protože jde o edici z ubishopu ale už teď vím, že si jí pravděpodobně na své konfiguraci nezahraju. Ale o co jde Rustli..nestranní youtubeři, uživatelé (hráči), kteří už hrají zkrátka hlásí ty samé potíže, které se šíří internetem. Day 1 patch asi to nejhorší odstranil ale i tak je to prý bída nad bídu skrze všechny platformy (U konzole za 10 tisic to chápu, u PC za 50 NIKOLIV!!!). Je nepravděpodobné, že by hra běžela někomu bez potíží jak někteří píšou..opravdu velmi nepravděpodobné. Spíš jde o to, že daný jedinec je ochoten velmi přimhouřit oko. Ohledně očekávání to jsou pouze tvoje a jejich úroveň se liší od hráče proto je potřeba kritizovat ne na základě "ta hra mě baví a splnila moje očekávání" ale na základě " ta hra mě baví a splnila moje očekávání ale tohle tamto a tadyto je tam špatně". Pak si může člověk co to čte říct " OK baví ho to ale má to technické nedodělky a to je přes moje očekávání".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkam, že hra je naprosto doladěna atd., ale jak sem psal AC nebylo odladěný nikdy a to že letos je to akorát trpchu víc znát než jindy, neznamená že by to bylo poprví. Ale toje problém Ubisoftu, viz. Watch_Dogs. Pro mě to letos není omoc horší než jiný díly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rustli: Dovolim si nesouhlasit, kdyby hra trpela jen par chybama, tak clovek primouri oko a spokojene hraje. Urcite to neni o tom, ze je svet nastavnej na Ubisoft a proto hleda chyby v jejich posledni hre, i kdyz by tam nebyly. Zkratka racionalni pohled na fakta, ktera jsou znama a odzkousena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přitom právě říkali že krom ps4 verze Black Flag byl naprosto v pohodě..já osobně mám WiiU kde kritizovali občasný framerate a je to tak..ale nutno říct, že WiiU verze vypadá k světu s ohledem na HW té konzole..Štve mě že na rozdílně drahém HW hra běží stejně..to je myslím i největší problém co s hrami poslední dobou obecně mají lidé, kteří se u her pohybují..tzv. konzolové porty se tato kauza dá nazvat. Jinak lidi by na Ubi už meli být naštvaný od dob Watch Dogs. Tam jsme jim to měli dát sežrat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď hraju Black Flag a jede to nádherně a ještě se mi nestalo to , ze by se to sekalo. S optimalizací u IV jsem fakt spokojeny. Kdyby to takhle šlapalo vše u unity tak bych si piskal. Assassina jsen chtěl koupit dneska, na víkend a svátek ... Ale asi koupim az déle. Sem pedant na chyby a neplynulost a rozciloval bych se. Jsem zvědavý na GTA a FC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď hraju Black Flag a jede to nádherně a ještě se mi nestalo to , ze by se to sekalo. S optimalizací u IV jsem fakt spokojeny. Kdyby to takhle šlapalo vše u unity tak bych si piskal. Assassina jsen chtěl koupit dneska, na víkend a svátek ... Ale asi koupim az déle. Sem pedant na chyby a neplynulost a rozciloval bych se. Jsem zvědavý na GTA a FC...
U GTA V se menuséš absolutně bát , že by byl nějáký problém...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po příchodu do paříže se to naštěstí všechno zlepšilo,díkybohu to je hratelný . . . Chápu nespokojenost lidí ale ja zrovna sem člověk co hrál na šrotech celej život a byl sem zvyklej hrát wow při 3-5 fps v raidech takže tohle je báseň . . . Každopádně to neskutečně posrali,protože kdyby hra byla dolaďená tak je největším aspirantem na hru roku,bohužel. . . A tady ty globální dissy nechápu . . . Nelibí se ti to ? Nekupuj,nehrej,nemluv . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu