Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak připojit xbox360 ovladač do pc?


MartyMenCze

Otázka

Dobrý den,

koupil jsem si xbox360 ke kterému jsem dostal bezdrátový gamepad(ovladač) a chtěl bych s ním hrát i na pc.Chtěl bych gamepad s pc propojit kabelem jelikož se mi nechce ovladač každý 4h nabíjet a složitě nějak spárovat bezdrátově gamepad s pc. Budu k tomu ještě potřebovat nainstalovat nějaké ovladače? Jaký kabel použít (jak se jmenuje a jestli se dá koupit) s spojením gamepadu a pc, je-li to vůběc možné?

předem díky za odpovědi. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Lidi čtete vůbec na co on se ptá nebo to nepochopíte? On se ptá na propojovací kabel a ne na bezdrátový přijímač ! ! ! Potřebuješ toto:

http://aukro.cz/usb-kabel-k-bezdrat-joypadu-x360-2-in-1-ihned-i5626362528.html

Ale kdyby sis to propojil tak jak ti radí ty dva nahoře tak rozhodně nemusíš nabíjet každé 4h, to je pitomost. Já jedu na nabíjecí tužkovky a na jedno nabití hraju minimálně týden....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Lidi čtete vůbec na co on se ptá nebo to nepochopíte? On se ptá na propojovací kabel a ne na bezdrátový přijímač ! ! ! Potřebuješ toto:

http://aukro.cz/usb-kabel-k-bezdrat-joypadu-x360-2-in-1-ihned-i5626362528.html

Ale kdyby sis to propojil tak jak ti radí ty dva nahoře tak rozhodně nemusíš nabíjet každé 4h, to je pitomost. Já jedu na nabíjecí tužkovky a na jedno nabití hraju minimálně týden....

tohle je nabíjeci kabel to fungovat nebude s PC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu