Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry 4


dyplodok

Recommended Posts

  • Odpovědi 198
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ne neni treba to hrat na hard. Musis jako skoro u kazdy hry sesbirat vsechny ostatni trofeje abys dostal platinu. V konzoli to budes mit u sve hry anglicky napsany a tady to mas v cestine co vse musis udelat... http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=far-cry-4-5184&game5184-show=4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dejf, nahrazuje to prý poměřování tiketů na toaletách nebo ve sprchách :D Osobně to taky nechápu

Tak ted uz tomu rozumim :D

Jeste k tomu, co pise mikas. Sam nejlepe vim, jestli sem si hru uzil a pocet trofeji neni pro me vypovidajici hodnota. Ale jak rikas, kazdy to ma jinak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ty trofeje sbiram, jen kdyz to ma neco do sebe a je v tom trosku zabavy. Nej♥♥♥♥♥nejsi jsou takovy ty, ktery chtej dalsi pruchod hrou kvuli nejaky picovine. Bohuzel na platinu vetsinou musis vysbirat vzdycky par takovych trofeji.

Proto je moc nesbiram, zarekl jsem se, ze nebudu hrat nic co by me nebavilo, takze nedelam ani tohle... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu se zeptat, proc vetsina touzi po trofejich? To se pak lip spi nebo z toho plyne nejaka vyhoda? :D

U některých her udělat platinu je celkem výzva, některým starším hráčům to nahrazuje výzvu, kterou kdysi dávala každá hra svou hratelností a obtížností, kdy hry nebyly dělány jako kdyby pro 10-leté děti. (a ne jak dnes, že se hra dá projet se třema prsty). Jinak vzhledem k cenám her je to možnost jak ze hry vymáčknout nějakou herní dobu navíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Diky za odkaz nasel jsem u te trofeje v diskuzi navod jak to udelat. Zitra to vyzkousim a dam vedet...

Edit: Tak hotovo... v menu jsem obnovil všechny stanoviště a vystealthoval jsem 2. Dostal jsem trofej za všechny dovednosti... Dík

Upraveno uživatelem chvalsinak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz... Už jste někdo dohrál Útěk z Durheshe? Mám problém s tím, že mám stále uzamčené dvě zbraně a k odemknutí potřebuji kůže tapíra. Na mapě ovšem tapír není a v bednách občas kůže zvířat jsou,ovšem opět bez tapíra. Můžete mi někdo dát nějaká tip? Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumim... jak a ktery zbrane mas uzamceny? A co s tim ma spolecneho Útěk z Durheshe? Tapira najdes jako vsechny ostatni zvirata na mape. Kdyz neni v tvy lokaci tak bude v jiny... odemykej veze a kup si mapu zvirat kyratu a urcite ho nekde najdes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu