Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry 4


dyplodok

Recommended Posts

  • Odpovědi 198
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je tak pro vyjasneni pro ty, kteri tu prosi o zaslani kodu do pm. Tak to nefunguje panoveAlespon tedy na ps4.Kody jsou ulozene u profilu vlastnika hry, takze jej musite mit ve friend listu, aby Vam mohl kod poslat. Pak je nutno celou hru stahnout (necelych 30 Gb) a muzete parit po dobu 2 hodin coop.

Kdyby nekdo chtel, mam jich jeste 9. Ceph-Thunder ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej kucííí... FC4 za litr je to normální? týpek chce platbu na účet tak se ptám, protože se mi moc nechce ho pak nahánět po ČR rozumíte...:wohow:

Normální může být pro každého něco jiného, cena je ale nádherná.

Když jsem před koupí PS přemýšlel, jestli kupovat hry nové nebo použité od někoho bez záruky tak jsem si řekl, že raději nové a použité max z kamenné prodejny. Spočítej si když to koupíš a nedojde ti to, tak kolik lítání skrz to budeš mít a vůbec jestli se ti to vrátí + koupě hry znovu od někoho jiného. Navíc nemáš žádný bonus co bývá uvnitř balení.

Perlička na závěr :) Dnes mi došlo nové The Crew. Dopoledne jsem nebyl doma tak to pošťačka dala sousedce, na internetu evidované jako doručeno. Na poště to dohledávali komu to vůbec dodali. Po hodině a půl jsem dostal jméno, tak hurá domů. Jenže pošťačka mi nedala oznam do schránky a sousedka mě to nechtěla dát, protože mě nezná. Po další půlhodině jsem si připadal jako vítěz :D Ono koupě nové taky není žádná výhra :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ty tvé ceny jsou luxus... GTA 5 jsem kpoval za 2000... a za 1450 za FC je taky fajn... Navíc jsi motorkář tak asi u vás udělám nějakej ten nákup.. :D

Cena 1000,- je krásná a odpovídá zhruba ceně bazarovky, ale osobně bych nikdy neposlal peníze na účet předem. Jak už tu někdo psal přede mnou, když se pak stane průser, tak se to dlouho řeší a většinou se stejně nic nevyřeší.

Připlatil bych radši 500,- za novou, + budeš mít exklusivní mise a zbraně navíc a 10klíčů na pozvání kamarádů(kteřî nevlastní hru!) do coopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu