Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry 4


dyplodok

Recommended Posts

Tohle nepochopím, jsi jak můj kamarád .. můžu mít placku, kterou až mě omrzí, tak jednoduše prodat. Ale on si radši koupí hru na HDD, která je o 300 dražší než placka :). Zajímavá teorie, inu .. asi jsem z jiného vesmíru :D Dohrál to už někdo z vás? Já mám nahráno 13 hodin a stále nic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 198
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přesně, taky mi to hlava nebere, že někdo kupuje hry digitálně. Kdyby byly o 50 procent levnější, tak o tom budu uvažovat, ale takhle? Vždyť jsou fakt většinou ještě drařší. Já koupím třeba za 1200, dohraju a prodám za 1000. Za dvěste jsem si krásně zahrál. Většinou mě nic nebaví hrát dvakrát. A mulťák nehraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nepochopím, jsi jak můj kamarád .. můžu mít placku, kterou až mě omrzí, tak jednoduše prodat. Ale on si radši koupí hru na HDD, která je o 300 dražší než placka :). Zajímavá teorie, inu .. asi jsem z jiného vesmíru :D Dohrál to už někdo z vás? Já mám nahráno 13 hodin a stále nic :D

odehráno +25 hodin a jsem na zhruba 50%, ale to hraji i se sbíráním deníků, plakátu apod.

docela nekonečné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, taky mi to hlava nebere, že někdo kupuje hry digitálně. Kdyby byly o 50 procent levnější, tak o tom budu uvažovat, ale takhle? Vždyť jsou fakt většinou ještě drařší. Já koupím třeba za 1200, dohraju a prodám za 1000. Za dvěste jsem si krásně zahrál. Většinou mě nic nebaví hrát dvakrát. A mulťák nehraju.
pokud koupíš hru digitálně z ebaye, tak ji máš za 500-600, prodat se to taky potom dá...tak třeba pro mě to smysl má. Ale každopádně pocit z rozbalování a vlastnění diskové verze ti to nevynahradí :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, ale na US store novinka vyjde na cca. 1300,- a to pochybuji že je o 300,- vic než placka.

Já osobně kupuju jen na US store a na sloty.

Novinka mě tak vyjde na 700,- kterou pak prodám dál nebo výměním za jinou hru.

Mám doma Playstation od 2009 a nemám doma jedinou placku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu