Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wifi adapter a FTP na RGH


Quicksilver

Recommended Posts

Mam dotaz mam wifi adapter rozjel jsem na xku nejnovejsi fw s avatary + Dashlauch 12.Stahl jsem i nejnovsi verzi Auroru a proste se nemuzu pripojit pres FTP.

Vse mam nastaveno i port 21.Online hrani me maka vcera jsem pohral pres LINK Call of Duty.Stahuji se obaly , updaty atd. ale FTP me proste nekde IP mam na xku 192.168.1.3 a povolene porty od 3070 az 3074. Je nejaka rada ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou IP má PC z kterého se k xboxu připojuješ, je ve stejné síti (první tři čísla IP adresy stejné tj v tvém případě 192.168.1.X) ?. Jaký používáš klient na připojení ? Zkus to třeba v Total Commanderu s vypnutým pasivním módem (v nastavení připojení). FTP jinak jede na portu 21. Jméno a heslo je standardně xbox/xbox tj nesmíš se připojovat anonymně, to nejde.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam router Asus RT 12D 2014.Mam vse doma hnane pres Wifi.Tak i pc.Divny je ze me nejdou nastavit na LlNK porty 3071 a 3072 pise me to faill.Ale Call of Duty normal maka a vidim normal 16 lidi ve hre a signal mam full.Jinak obaly , updaty se stahuji.Nechapu proc se nemuzu dostat na blbe ftp kdyz ostatni veci jdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se na to xbox ftp pripojit z jinýho zařízení, jinej pc, tablet...telefon. Jestli to bude stejný a nebo se to připojí. ( tim zjistis jestli je chyba v Tvem pc a nebo nekde po ceste ) uz sem videl windows firewall kterej zarezaval vsechno tim, ze kdyz si pc pripojil do domaci site a odkliknul si, ze je to verejna sit.Jinak mrkni do toho routeru jak to tam je s firewallem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pc pouzivam Nod32 je mozny ze jsem tam neco odkliknul se siti..Jinak mam ps3 zkusil by jsem FTP tam a taky pres mobil.Dik za rady ;)

// Tak ps3 je to same a nemuzu se tam dostat ani pres mobil. Vypnul jsem Firewall na routeru a stejne to nejde. ASi to bude chtit povolit port 21 zkusim to.

Jedna se o router : Asus RT-12D1

// Nejde to :_(

Upraveno uživatelem Quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 je zakladni port, nezda se mi ze by byl defaultne zakazanej. Pokud Ti neprojde ping, tak ty zarizeni se proste v siti nevidi a nepojede nic. Ty IP adresy mas prideleny prez DHCP server ( prideluje automaticky router )? Jeste blba otazka, ty zarizeni pripojujes do stejny wifi site? Zkusil bych to xko a pc cvicne pripojit na kabel a pak se uvidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano pokud zadam v CMD Ping IP XBOXU 192.168.1.3 nebo PS3 192.168.1.14 tak me to nenajde zadny signal.

To same Port 3071 a 3072 ... Fail pritom ,ale LINK ( AURORA ) Maka na pohodu. Ano IP me samo nastavil router.

Router ma zakladni ip : 192.168.1.1 tak se urcite jedna o stejnou sit.Zkusim tedy az bude cas pripojit xko na kabel co to bude delat.

// Tak zapojeno na primo a maka to ,ale to problem neresi pac musim makat pres wifi kvuli male aby netahala za kabel z loznice.

Ipcko bylo stejne 192.168.1.3 tak kde je teda problem ?

Upraveno uživatelem Quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neslo to neni spis problem v DNS ?

http://2i.cz/c2fa1c36e5

http://2i.cz/5941a78d5e

Tady uvadim jak mam nastaveno WAN

//Edit

Info z Androida...

Scan of 192.168.1.1:router.asus.com done.3 ports open.

Port 23 OPEN : Telnet.

Port 53 OPEN.

Port 80 OPEN : WWW HTTP.

Upraveno uživatelem Quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu