Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

20th Playstation


kasaco10

Recommended Posts

  • Odpovědi 329
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já to měl úplně obráceně..zapojil jsem se i do výtvarných soutěží ale štestí nepřálo jak na soutěže tak ani na možnost si jí koupit. Jak jsem o ní tolik stál tak jsem úplně ztratil zájem. Shánět jí teď je už nad rámec toho co hodlám vynaložit jak finančně tak časově :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis mi prijde, ze polovina tech, co to ma, jsou lidi, co chteli jen normalni konzoli nebo to meli na kseft. Nadsencu, co to ma, tolik neni a to me moc mrzi...mrzi me, kdyz vidim rozbalenou edici za 300k na bazosi, kdyz vim, ze js osobne bych ji kazdy den hladil a 2x denne bych z ni utiral prach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim,ze kdyby jsi mel tu moznost, uz ji mas na aukru:)

Hrac: ja pouzil sve kontakty a stejne mi to bylo k prdu,kdyz facebook to posral. Na facebook,co jsem videl zenskych, co to koupilo. Asi partneri,co maji doma zeny na materske, takze je poradne vyuzili. Nastesti mi to jedna mamina prodala,takze me to ve vysledku stalo z usa a eu verzi na 40k. Popravde mi to dost nabouralo plan na pristi rok. Takze budu muset obetovat nektere kousky jako batman, hold neda se nic delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou blázni, nebo to já nepobírám. muže mi dát někdo nejakej příklad, kdy by limitovaná edice nejake spotřební elektroniky (tisíce kusů nečeho čeho jsou po světe miliony) časem získala tak ne ceně. Jo kdyby to byl nejakej legendární herní automat. nechápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to psal pár příspěvků zpět. Sešlo se několik okolností a mimořádný hype, který je okolo prostě ceny vyhnal nahoru. Můj osobní tip: ti, co to kupují teď za 40, 50,60 nedejbože za víc v domnění, že na tom za pár let trhnout víc...prodělají.

Kdo to chce do sbírky za rozumnou cenu, ať počká. Ceny půjdou dolů. Můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena bude kolisat jeste,ale az to pak vykoupi sberatele,co to nebudou chtit preprodavat,tak cena poroste, je to tak u vsech edici,ktere jsou ciselne limitovane a vi se o nich,ze se nebudou znova vyrabet. Vzdycky se objevi novy a novy sberatel,co proste toto musi mit.

Casto mam doma kusy,co uz me osobne nezajimaji a pockam vzdy na vhodnou dobu az o danou vec bude zajem. A zisk nikdy neutece. Je to vzdy o analyze trhu,tedka se proste prodava a cekat u neceho takoveho,ze ji nekdo bude nabizet za nakupku je utopie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nechápu ty reakce tady ... Kdybych to vyhrál, tak to taky okamžitě prodám za co nejvyšší cenu. A proč? Protože to radši přenecham někomu, kdo si toho bude vážit a kdo o to bude opravdu pořádně stát.

Mně stačí normální PS4, má pro mě stejnou hodnotu. Tak proč to neprodat a nekoupit si zase od někoho jinýho něco o co stojim pořádně já. Ať si každej dělá s výhrou co chce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Moc nechápu ty reakce tady ... Kdybych to vyhrál, tak to taky okamžitě prodám za co nejvyšší cenu. A proč? Protože to radši přenecham někomu, kdo si toho bude vážit a kdo o to bude opravdu pořádně stát.

Mně stačí normální PS4, má pro mě stejnou hodnotu. Tak proč to neprodat a nekoupit si zase od někoho jinýho něco o co stojim pořádně já. Ať si každej dělá s výhrou co chce ...

Trochu si to co píšeš odporuje v základní myšlence. Rád bys svoji výhru přenechal někomu, kdo si toho bude vážit - to je velmi šlechetné, ovšem za co nejvyšší cenu, ať na tom trhneš balík, takže zase ti tolik o tu radost těch co to doopravdy chtějí evidentně nejde.

Já ti řeknu čím bys teda těm kteří o to vážně stojí udělal opravdovou radost - kdyby se lidi jako ty vyprdli na to cpát se do soutěže o něco, co vlastně ani nechtějí. Potom by to totiž dost možná zbylo na každého kdo o tu konzoli má skutečně zájem. Ten by totiž z ní měl největší radost kdyby ji získal za to, za co se nabízí. To, že jim to díky těm spekulantům nebylo umožněno a tak za ní přeplácí neuvěřitelné peníze na úrovni 100-200% je už pak jen jejich beznaděj a nemožnost tu konzoli sehnat jinak. To už ale nemá s radostí nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho taky mám. Nechám ho ve skříni rok dva tři to je fuk, můj život není škola a videohry jako mnoha z Vás (tuším podle komentářů). Pak to hodim na ebay a když bůh dá tak si za to pořídím fajn dovču se svoji babou, to mám rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy vidíte šanci jak dostat PS4 zadarmo a my vidíme jak dostat 40-50k zadarmo ... Každý holt soutěží za jiným účelem a nevidím na tom nic špatného. Člověk co jí chce pouze prodat ji vyhrál stejně podstivým způsobem jako ostatní. A ikdyby jí chtěl prodat za 300k a nebo jen tak hodit do koše, tak je to jeho věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hackman: Tu vůbec nejde o ps4 zadarmo. Ja už svoji mam a tuhle bych klidně koupil za těch 14. Chyba je urcite na straně Sony. Měli to udělat jinak. Např. Kdo nevlastní zadny ps produkt nemel mít vůbec moznost. Taci lide ji zcela jistě prodávají protože vidí 30 000 vydelek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim proc je o to takovy zajem za 10let bude 30th vyroci a dalsi konzole ps5 bufe v teto edici a za dalsich 10let opet a tak to pujde stale dokola...

njn ale jde tu o to ze se to prave děje jednou za 10 let a proto je to takova vzacnost.....

Upraveno uživatelem Psychos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Nevim proc je o to takovy zajem za 10let bude 30th vyroci a dalsi konzole ps5 bufe v teto edici a za dalsich 10let opet a tak to pujde stale dokola...

Asi nejsi sběratel, viď? :)

Napovím ti - ze nedávno vydražený "starý" Xbox 360 Phat "I Made This" Edition (beztak nejstarší revize Xenon, protože to byla edice ke vzniku této konzole) by se dnes dali koupit umm ..... asi čtyři nextgen Xbox One konzole :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu