Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

20th Playstation


kasaco10

Recommended Posts

  • Odpovědi 329
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Srdcovka "Another World - 20th Anniversary Edition" na PS4 :)

Jinak US verzi PS4 20th Anniversary Edition už mi doručili v US na adresu, takže je to skutečné, prošlo to i při objednávce a platbě z ČR a svoji EU verzi tak obohatím ještě o její sesterskou US verzi do své sbírky :D

post-28363-14687180364839_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Přiznejte se kdo z vás vystupuje na Aukru pod tímto nickem B...r( 18 ) a je zřejmě natolik frustrovaný, že se evidentně rozhodl zmařit aukce všem kdo ji tam nabízejí? :D

http://aukro.cz/playstation-4-20th-anniversery-limitovana-edice-i4923657301.html

http://aukro.cz/playstation-4-20th-anniversary-edition-i4926224922.html

http://aukro.cz/playstation-4-20th-anniversary-edition-zaruka-i4926572422.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

50k je totální nesmysl...i na UK to lze teď koupit kolem 40k...na US i pod 30k....Pro mne největší problém je, že na tu konzoli se nedá dívat skrze nějaký průzor v krabici. Aby člověk mohl mrknout, musel by to otevřít...Nezbývá než doufat, že pokud tento hype opadne, ceny padnou na nějakou rozumnou mez. Rád bych ji měl vedle jiných sběratelských artefaktů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze vas to furt bavi resit, sberatelstvi je vzdy o tom, jestli mas prachy nebo ne. Pokud je nemas je lepsi se tomu absolutne vyhnout.

Kousky, co prodavaji v USA jsou obcas levne,ale akorat tak pro Americany, protoze celnici si tenhle velky balik nenechaji ujit.

Cena 35 tis je proste po velkou dobu znacka ideal vcetne vsech poplatku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak já jsem zjistil, že u té US verze co mám přímo od Sony je v balení navíc orig. PS1 camera stand a $10 PSN code. Co čtu tak by to mělo být pouze u těchto edic prodávaných přímo Sony a pouze pro US region (Canada, EU ani JPN údajně tyto bonusy v balení nemají). No, zjistím to až bych to rozbalil :)

A dále - kde byli všichni zdejší zvědi když se rozdávalo, hm?

Tak si představte, že se našli tací (a bylo jich 28 !!!!, blázni), kteří svoji pre-order u Sony nezaplatili a tak tyto kusy Sony vystavili na eBay a sice za NOMINÁLNÍ cenu $499,99. Našli se tací, co jich koupili 5ks naráz, ale to jim Sony údajně hned stornovali a povolili jednu.

No pánové a dámy, namísto nesmyslného refreshování poje***** stránek na FB po celý týden jsme měli vzít útokem toto. Škoda no.

http://www.ebay.com/itm/361157441786?rmvSB=true

Dále pak DE Amazon rozdá nějaké za nákup PSN kupónů, ale nevím jestli je to ještě aktuální akce

http://www.amazon.de/b/ref=s9_acss_bw_hsb_devgTObb_s1_s?_encoding=UTF8&node=5620080031&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=merchandised-search-3&pf_rd_r=1FEJ3YW4BTFDA2F6A1Q3&pf_rd_t=101&pf_rd_p=570609647&pf_rd_i=300992

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Přesně, přitom stačilo tak málo .... třeba jen mít Sony prodejce v oblíbených a přišla by notifikace, že vystavili na prodej tyto konzole. Všem co jsme refreshovali co minutu FB po celý týden by ta hodina času nad míru stačila. Co se dá dělat ....

P.S. To jediné mě "štve", že JRC k těm jejich kusům nedala ty exportní kartonové krabice :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem napsal. Tyhle čachry s honenim co kde kdo nezaplatil jsou nad rámec mých časových možností. Podmínky zkratka byli takové jaké byli a o peníze slo az v druhé řadě. Ofiko prodej sony jsem byl mimo a zbytek moznosti zkratka nevyšel. Zopakuji jen to, ze sony to udělala velice zle a i když je cena 35 000 hezká tak je to skoro trojnasobek pořizovací ceny. Neexistuje u me důvod proč bych za to mel dat 3x vic. Tuhle hranici prenecham jiným nadšencům. Tolik ode mně k tomuto předmětu. Nakonec ty peníze lze bez problemu utopit jinde víme:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo..jenže ten doprodej proběhl už 20. 12.

A taky sony uvádí, že nezasílá mimo US a další omezení:

We do not ship to P.O. boxes, APO/FPO addresses, freight-forwarding addresses or reseller addresses. All orders addressed to P.O. boxes, APO/FPO addresses, freight-forwarding addresses or reseller addresses will be canceled and refunded upon receipt.

Upraveno uživatelem Smartmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Stejně jsme dobří, že jsme se k nim vůbec dostali. Na to že to nejdřív vypadalo, že se vůbec mimo USA nedostanou je nás tu poměrně dost, co jsme měli to štěstí, to je prima. Když čtu na různých sběratelských fórech kolik zarytých sběratelů se k ní vůbec nedostalo, tak se to tu dá nazvat skoro haluzí, a to jsou tu tací co mají dokonce více než jednu :cheesygrin:

P.S. headhot to mě nenapadlo, že by mohlo být vůbec zjistitelné podle S/N.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu