Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

20th Playstation


kasaco10

Recommended Posts

  • Odpovědi 329
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
Tak nám ty ceny na ebay pěkně padají.....

jj dá se, zrovna včera jedna kterou jsem měl v hledáčku skončila už jen lehce nad 200k, takže už to jde dolů ;)

http://www.ebay.com/itm/151550223820?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Je stará přesně jeden den jak lze vidět z odkazu :) Těch které končí na částkách kolem $10,000 je tam víc, dost to sleduju.

Těžko říct co si o tom myslet když je tam na druhé straně hodně těch co končí na $2,000, mluví se o záměrně mařených aukcích, o podvodech na kupující atd. Já osobně nevím co by z toho prodejce měl mít, když okamžikem prodeje musí zaplatit nemalou provizi z vydražené částky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy ta aukce byla vystavena, ne kdy skončila....aha?! Ovšem na druhou stranu, nechápu, proč bylo ještě v posledních dnech přichazováno.....Ta aukce musela započnout ještě před Vánocema....a to přihazování zavání jak sfiň.

Upraveno uživatelem Smartmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Prosímtě ta aukce trvala od 12.1.2015 přesně 3 dny a i kdyby trvala 14 dní tak ještě včera na ní byly příhozy. Můžeš nám vysvětlit jak souvisí začátek aukce s tím, za kolik se předmět vydraží, ty mozku? :)

//EDIT: Aha, takže jsi otevřel konečně ten odkaz na aukci abys tu jen neplácal do větru a následně editoval svůj post, takže teď se moje reakce zdá být nesrozumitelná.

Mozek do hrsti, kdy ta aukce byla vystavena, ne kdy skončila....aha?!
EDIT: Kdy ta aukce byla vystavena, ne kdy skončila....aha?! Ovšem na druhou stranu, nechápu, proč bylo ještě v posledních dnech přichazováno.....Ta aukce musela započnout ještě před Vánocema....a to přihazování zavání jak sfiň.

No i tak je vidět, že máš s eBay velké zkušenosti, protože i informace jako je začátek aukce tam je čitelná a sice 12.1.2015. Nevím, kde jsi vzal ty vánoce. Příště než něco napíšeš, tak mysli ...

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlím ty chytrolíne....kterej to údajně tak moc sleduje....:-)

1. v popisku je napsáno On Dec-24-14 at 09:52:17 PST, seller added the following information:!Product has been received and is in perfect condition! Good Luck! Picture is in the gallery! Will ship immediately!

Tolik k tomu, od kdy ta aukce běží....

2. Jak souvisí kdy aukce začala s vydraženou cenou? Jestli to někdo vystavil v době, kdy bylo na ebay pár kusů....třeba se našel exot, kterej přihodil za 200k a ten příhoz by tamb byl hádám do dnes. Ale to je špatná úvaha (neklikl jsem na historii bidů).....v tomto případě....neb ta cena narostla za poslední čtyři dny.....Nesmyslně....

Neznám ebay dokonale, ale myslím, že ta historie bidů je psaná od chvíle, kdy někdo začal přihazovat....ne od kdy aukce běží....Ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak teď zase poslouche ty, chytrolíne :)

1. Popisek, že prodejce přidal komentář tam je proto, protože tu aukci vystavil opakovaně a edit textu se tam přenáší z okamžiku, kdy ta aukce vznikne a je následně opakovaná.

2. I kdyby tomu bylo jak ty píšeš a ta aukce sebe na krásně běžela od 24/12/2014 tak prostě včera, před jejím koncem, tam byly příhozy a sice od 3 různých přihazujících (nesmysl? To se můžeš jen domnívat).

Znova opakuju, začátek té aukce byl 12/1/2015, startem není myšleno to kdy na ní někdo poprvé přihodí, ale kdy je aukce aktivována.

Víc končím tuto nesmyslnou debatu s tebou, přečti si pravidla eBay anebo tam začni prodávat ať poznáš jak to tam chodí a můžeš sem pak chodit rozdávat rozumy (já tam prodávam sice jen od roku 2007, ale za tu dobu už sem tam něco znám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, zkušenosti s prodejem tam mám minimální, jen jsem většinou nakupoval..... přiznávám, že jsem byl přesvědčený, že takto vysoká cena mohla být jen z důvodu, že ta aukce je stará z doby před Vánocema, než jsem pak kliknul na přihazování, ale stále mne mátl ten edit...a přišlo mi, že tu zarputile tvrdíš nějaký nesmysl......Takže se omlouvám za výpady a sypu si popel na hlavu......a díky za poučení. Start aukce není ani na aukru.....a v historii tam tuším taky začátek poznat nejde.

Každopádně, cena je nonsense...a neodráží reálnou hladinu.....Pár stránek zpět jsem psal, že ta cena půjde dolů....Ta masáž byla neuvěřitelná..

Upraveno uživatelem Smartmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, zajimva debata:D nejpodstatnejsi na tom je,ze to koupil 0 feedback owner,takze stejne z toho asi nic nebude.

Zhlediska,ze kdyz jsem vystavoval neco nad 100 liber,tak mi to vybidoval 0 owner a pak z toho byl vzdy podvod. Nejlepe to zaslat do afriky,takze nastaveni,aby nikdy nemohli bidovat nulky uz je pro me samozrejmosti.

Jinak ja svoji eu 20th prodal a ty naklady na zaslani + pojisteni byli nemale a poplatky ebay a paypalu se rovnalo jedne cene konzole v predprodeji. I tak se to vyplatilo a zaplatilo tu americkou a jeste zbylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@Smartmax: Stačilo takhle reagovat hned napoprvé, já jsem se snažil pustit jen do smysluplné debaty. Myslím že nebyly nutné řeči o mozcích do hrsti a chytrolínech, nebyl k tomu důvod.

Jak jsem psal v první reakci této diskuze, u takto vysokých cen se často skloňují slova o záměrných mařeních aukcí, o uměle vykonstruovaných cenách. Zvláště na eBayi. Jak jsem taky psal, tomu sice rozumím ale jen do okamžiku, kdy se předmět vydraží a prodejce musí zaplatit nemalou provizi z prodeje. Rozumím tomu, že se s Pepou domluvíme, že pokud mi cena za mnou nabízený předmět nestoupne na požadovanou úroveň, tak mi tam prostě Pepa před koncem přihodí nesmyslnou sumu abych nemusel prodávat pod cenou. Ale co pak? Předmět mi sice zůstane, Pepa mi ho nesebere, ale jak obejít provizi z prodeje? Jedině potom nahlásit eBayi, že z prodeje sešlo z důvodu toho a toho, mně sice provizi vrátí, ale Pepa dostane černej puntík a za tři takové má odstavený účet.

V případě této aukce tam byly 3 zcela odlišní přihazující, takže ten řetězec těch domluvených lidí musí být obrovský a fungují jako mafie. Ostatně o tom, že prodeje tam nejsou vždy úplně nejčistší se dá taky dočíst na mnoha serverech. Podvádí se s prodejem, podvádí se už i s doručováním (viz. reakce PayPal a mnoha prodejců, že doručují už jen na "Verified" adresy a jen proti podpisu). Našli se totiž tací co vymysleli, že předmět co vyhráli a zaplatili jim prostě nepřišel. A bohužel, eBay se stavěl na jejich stranu v rámci programu ochrany kupujících.

Jinak souhlasím s tebou, že cena na úrovni $9,000 je nesmyslná a s velkou pravděpodobností vykonstruovaná. Většina aukcí tam končí v těchto dnech do $2,000 (myslím těch reálných aukcí).

P.S. Ten "thanks" jsem ti dal ne za to, že bys byl najednou v mém fan klubu, ale protože vzít slova zpět a říct "omlouvám se" je pro mnohé v dnešní době něco tak těžkého, že raději k tomu ještě přidají nějakou další nadávku nebo urážku a odchází s pocitem vítězství. Za to máš u mě respekt :)

P.P.S. No a teď by tu mohl někdo z moderátorů ten balast promazat :D

Upraveno uživatelem drak3go
Korekce textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: No, přiznám se, že jsi to dostal (a následně já od tebe) za jednu přechytřelou horákyni...která mi přišla do kanclu mlátit něco o hlavu...a musím říct, že naprosto neoprávněně. Takže já většinou velmi racionálně smyšlející člověk ověřující si fakta, jsem viděl rudě. Něco ve stylu...ááá....další takovej, sponzor, chytrák....Ono k tomu trošku provokoval tvůj styl odpovědi na můj prapůvodní post...o padajících cenách. Je tam aukce na kup teď za 800 liber a ty tam postneš ukončenou nesmyslnou aukci za 200k...ještě s notnou dávkou sarkasmu :-) Na člověka v mém rozpoložení to bylo jak červenej hadr na bejka....Promaz nutný, souhlasím...

Debata nedebata....tu historii bidů ale stejně nechápu....automatický příhoz je tam za 2550 dolarů a ten další je ruční za 9000 dolarů?

EDIT: i 2000 dolarů je hodně, vždyť ještě víc jak týden zpět jsme měl ve watchlistu aukce na UK, které končily někde lehce nad 1000 librama....do 1100. Nebylo jich mnoho, většinou je mínus, když neposílá po světě....ale byly takové

Upraveno uživatelem Smartmax
vysvětlení nasranosti...:-) + EDIT:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ano, podle historie příhozů je těch $2,550 poslední aut. příhoz systémem, následovaný ručně zadaným příhozem $9,000.

Není to jediná taková aukce, těch které skončily na úrovni $9-20,000 mám v historii už několik, ale nakolik jsou reálné, to se lze jen domnívat. O té co skončila na $20,000 se psalo na většině tématicky zaměřených serverech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Četl jsem předevčírem kdesi :D

Edit: no vydrazila se přes 3 mil....výherce si to údajně rozmyslel ale sony se rozhodla ze tu částku přesto věnuje na charitu a tento kus 000001 si nechají vystavený :)

Upraveno uživatelem Rowan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu