Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

20th Playstation


kasaco10

Recommended Posts

  • Odpovědi 329
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Tohle a další věci jsou důvodem toho, proč zatracuji sociální sítě, všechny bez rozdílu. Mor lidstva, odchov závisláků.

Když to sleduji kolem a kolem, tak nervy které jsem si užil při ponocování a čekání na prodej přímo u SONY v USA a o kterých jsem se v tomto tématu zmiňoval, jsou nic proti tomu jakou frašku z toho udělali tady u nás, jaký balast kolem to doprovází (lajkujte, převlékejte se za *****y, refreshujte 24h denně, pište vtipné příspěvky, vyfoťte se s marťanem, ...). Seriózně, tohle celé je FAIL.

Jsem nesmírně rád, že jsem si to odseděl "jen" asi 2 hodiny neustálým obnovováním přetížených stránek Sony a že se mi i přes to přeze všechno podařilo rezervovat tu konzoli ve státech (a možná ne jen jednu :)

Snad je vše na dobré cestě, protože už mi přišel od Sony mail, že expedice může nastat teď už kterýkoliv den a ať mám dostatek finančních prostředků tam, odkud jsem zadával platbu.

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš, co je pěkný? Jak kradeš, ty haj*le. Jak se opovažuješ sem ještě psát, co? To ti to není ani trochu ♥♥♥♥? Je mi z tebe na blití.

Edit: Člověk naprosto bez svědomí, patříš do lochu a nikam jinam.

Upraveno uživatelem Dweightee888
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hm, zkus jim tam napsat jestli by ti ji neposlali na dobírku a ideálně k tomu ještě nezadotovali tvůj účet na tipáči s tím, že jako bonus za nákup by tobě a celé tvojí rodině nechali doručit pizzu až do domu.

Mnozí zde z fóra by čekali spíš že zareaguješ do jiného tématu. To chce vážně mít koule sem po tom všem psát jen tak jakoby se nechumelilo :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to refreshování vůbec nebaví...a navíc to vidím až na poslední den což je pátek a to budu od 8mi někde na pivu a ne refreshovat FB. Ocasovina..Moje jiedná naděje se tedy upíná na JRC a že mě vyberou abych si jí koupil...A i kdyby..no nic obejdu se bez ní. Zase 14 000 doma neni zlé :) Lednové výprodeje to uživí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten rozptyl v prodejích na ebay je naprosto šílený....jsou tam nabídky, kterých si nikdo nevšímá za 18k a naproti tomu jsou tam prodeje za 80k..blázni...jinak konzolí je tam relativně dost....Chleba se bude lámat až to odtamtud zmizí...

Jinak jsem četl článek, že SONY se to vůbec nelíbí to přeprodávání.....no vůbec bych se nedivil, kdyby jich ještě pár dovyrobili :-) Nebo příští výroční konzole se bude prodávat za víc...

Upraveno uživatelem Smartmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten rozptyl v prodejích na ebay je naprosto šílený....jsou tam nabídky, kterých si nikdo nevšímá za 18k a naproti tomu jsou tam prodeje za 80k..blázni...jinak konzolí je tam relativně dost....Chleba se bude lámat až to odtamtud zmizí...

Jinak jsem četl článek, že SONY se to vůbec nelíbí to přeprodávání.....no vůbec bych se nedivil, kdyby jich ještě pár dovyrobili :-) Nebo příští výroční konzole se bude prodávat za víc...

tech si nikdo nevsima,protoze ma vysoke datum,takze vsichni biduji ty co konci a pak se jede znova,kdyz se neuspeje. Nejvic se tedka prodava v UK, kde bylo jen 150 ks a v CR 100 a ve Francii 500. Chapu,za tamni komunita hatuje sony,co se da

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem fakt zvedavej,jak to dopadne, v EW to na store radsi nedavali,protoze system to neumoznuje nejak omezit,aby si tolik lidi objednalo v ten samy cas. No bude to epic fail. Alespon datartu naskacou pekne uroky za nase penize nez nam je vrati:D 5 ks a tisice objednavek v samy cas:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu