Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

20th Playstation


kasaco10

Recommended Posts

  • Odpovědi 329
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
Já platil přes servis24 to je hned zaplaceno,ale na rovinu je mi to celkem buřt jestli bude nebo ne ,ale na to že sem k tomu sednul až dnes oproti jinejm bláznům:)

Tak pokud je ti to jedno jak píšeš, tak ji máš zřejmě jen na kšeft. Takže pokud ti to vyjde a dostane se na tebe, tak ji od tebe odkoupím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GL všem... Teď jsem tam volal ještě a pokud jste udělali třeba milion objednávek špatně a miliontá první je ta sprváná, tak nezáleží na čase objednávky, kterou jste udělaly jak poslendní, nýbrž platí ta první s tím, že si zbytek přiřadí. Takže začínám chytat trochu naděje, jelikož 16:05 měl snad jen jediný člověk v potvrzení mailu, co jsem tak četl, ale raději se neraduji...

Edit:

tak pri poctu 5 ks, je to bez sance, takze uz jen jrc

Na FB se psalo, že mají 10 Ks, 5 se přiřadilo automaticky těm nejrychlejším a u dalších 5 se kontroluje čas a správnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten čas je divný pokud je na FB že se začlo 16:16 :) Jinak mojí objednávku tam prý ani nevidí v systému...no má my zavolat operátorka pokud něco zjistí..taky už se upínám jen na jrc..skoro mám pocit že na tom datartu to bylo ve dvou vlnách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klasicka byla vzdy 8150+- a s hrou za 8800 (jedno jestli GTAV,Driveclub)

nejvic smutne je to,ze hry se kupuji za 800 na ps4 a u nas musi byt pravidlo ze nova je 1500+ a vice okolo 1699. Protoze je to nejak urceno dle vyssiho kurzu no ptakovina (taky rozhoduje,jak je velky shop)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klasicka byla vzdy 8150+- a s hrou za 8800 (jedno jestli GTAV,Driveclub)

nejvic smutne je to,ze hry se kupuji za 800 na ps4 a u nas musi byt pravidlo ze nova je 1500+ a vice okolo 1699. Protoze je to nejak urceno dle vyssiho kurzu no ptakovina (taky rozhoduje,jak je velky shop)

Takže JRC, shop jako kráva, dá cenu 1799,1899 a 1999, ale malý shopy dají o stovky levněji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se dostal na ten mail a ani potvrzení z DATARTu tam není..ani operátorka objednávku nenašla i když jí systém přijal. Paypal samozřejmě výpis ukazuje jako uskutečněnou platbu...myslím, že jsem nejspíš taky ze hry pokud v tom nemají bordel v datartu.. psamek: to ještě nic neznamená..klidně můžeš mít druhou objednávku..mezi těch 27 se klidně mohlo nacpat 25 jiných objednávek od lidí co kupovali třeba žehličku (no pravděpodobně ne úplně druhou ale rozumíme si :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je kolem toho takovej humbuk, že to ani nemohlo dopadnout jinak. Já se toho trapasu přestal účastnit v momentě, kdy tam datart dal to upozornění o objednávkách a platbách a navíc v práci mám mašinu, která reagovala opravdu hodně pomalu. Nechápu doteď proč jen online platba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu