Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tomb Raider: Definitive Edition


dave74

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Zdarec lidi, dokážete mi někdo poradit? Mám odehráno cca 80% ze hry, posbírané naprosto všechny collectible předměty v lokacích v kterých jsem byl a před chvílí mi to hodilo error CE-34878-0 a prostě už mi ta hra nejde načíst. Nová hra funguje bez problémů, ale jakmile se pokusím načíst save z mé rozehrané hry, tak to pokaždé hodí ten error. Samozřejmě jsem si na stránkách Sony (https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5111/~/ps4%3A-error-codes) našel co to znamená a jak to odstranit, ale nic z toho nepomáhá. Myslíte, že je tu nějaká možnost jak to ještě zachránit a dohrát? :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze tohle je ten problem a jediny co pomuze je nahrat SAVE ze zalohy pokud mas.

SAVE CORRUPTION WARNING: On PS4 version of the game, there is a high chance your save will get corrupted if you Fast Travel to Shipwreck Beach, making you unable to continue or get 100% completion unless you backed up your data. Don't use Fast Travel to get back to Shipwreck Beach and complete everything on Shipwreck Beack and Cliffside Bunker before moving on. For a detailed explanation and to see how to prevent it, please check this thread:

http://www.playstationtrophies.org/forum/tomb-raider/225347-ps4-tomb-raider-error-save-corruption-explanation-prevention.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel zalohu save nemam. To varovani o poskozeni save jsem cetl, ale psali tam pouze o tom, ze se to stava pri rychlem cestovani a to jsem snad nepouzil ani jednou. Navic se to tam resilo vice nez pred rokem, takze jsem predpokladal, ze uz to davno opravili :( No nic, znovu uz to hrat nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co takhle poskozuje Save v PS4 ale me tohle dela zatim jen Playroom :-( Z cca 80% pri spusteni hry to napise ze mam poskozeny Save. Pritom kdyz ten stejny Save natahnu z cloudu normalne funguje :-)

Upraveno uživatelem trotlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu