Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Reklamace Dualshocku


petshi

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Alza po me chtela kompletni baleni, ale lze to resit primo se sony tady v ČR. Staci jim poslat ovladac. Akorat po tobe budou chtit asi seriovy cislo konzole a pak to jeste nejak vyresit s prodejcem. Ale na tohle se zeptej primo v Sony. Ja jsem to nakonec nereklamoval takze nevim. Kazdopadne bych se jim na to vysral, posilat celou konzoli kvuli ovladaci. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den.

Chtěl bych se zeptat 😅 je možné dohledat ps4. Příčina dohledání odcizení.... Předem děkuji za odpověď...

Hledal jsem všude na netu a nikde jsem nic nenašel...🤷🏻‍♂️tak to zkusím ještě tady snad se najde někdo ochotný ke stručné odezvě na mém komentáři. Děkuji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Proč vkladáš dotaz na dohledání ukradené ps4ky do vlákna o reklamaci DS?

Jinak v zahraničí funguje možnost sdelit policii sériové číslo konzole, případně MAC adresu síťové karty a Sony je schopna dohledat konzoli, když jí nový "majitel" používá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu