Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ovládání hlasem


Toomicek

Recommended Posts

Ahoj,

na vánoce jsme si udělali radost Xone s kinectem. Mám problém s ovládáním hlasem. Vůbec mě to nechce poslouchat. Udělal jsem vše co to chtělo na supportu xbox.com, ale pořád nic.

Mám nastavenou voice language na English (UK) lokalizaci na Czech republic. Mikrofon funguje, dle stáhnutého VoiceStudia.

Prosím o pomoc.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Přesně tak, je to jen a pouze o výslovnosti (ze zkušenosti mohu říct, že Xbox poslouchá spíše na ten americký dialekt než na britský).

"Xbox ON" a "Turn OFF" (které mnohdy zaměňuje za "Go Home") jsou opravdu někdy povely o nervy :D

Ze zkušeností taky musím říct, že PS4 kamera poslouchá o dost lépe, přestože tam těch hlasových funkcí není tolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem dal že bydlím v UK, tak to fungovalo. Sice občas to nerozumělo, ale tak v 10% případů :). Je možný že Když dám že mám xbox v CZ, tak to prostě nejde?

Když na to teď koukám, tak nemám ani v options žádný calibration voice commands :( Jak máte nastavený XBOX vy?

Upraveno uživatelem Toomicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu