Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox 4K


knedlik22

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Tohle co napisu, nemyslim vubec spatne, spis naopak...... Fakt Vas obdivuju, jak se v tom vyznate. Jak dokazete rict co a jak presne je, co a jak bude a co se stane. Ja jsem opravdu jen uzivatel, ktery doufa v to, ze se hra co nejvice priblizi realu. To ze ctu clanky, nazory atd. je nic proti tomu, co vite Vy. Jsem rad ze jsem clenem tohoto fora a dostanu nazor uzivatelu jako jsem ja. Uz nebudu zrat MCSFTu ty kecy ozvyseni vykonu a tak. Jste super. Myslim to vazne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nez budem mit doma 4k televize tak bude novej xbox a novy psko.. pripadne to bude cenove porad asi dost mimo, a hry by dopadly leda s grafikou x360 tech pixelu je masakr víc nato aby to udrzelo rozumnou grafiku .. a kdo si koupi 4K telku tak urco z usb prehraje film rovnou :) takze tohle bych asi nejak moc neresil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pravdu má předseda, 4K je hudba budoucnosti. V reálu je otázka co proti FHD nám to přinese, všechno má násobně větší objem dat. Já osobně od toho moc neočekávám. Byl jsem v technologickém centru Samsung a líbilo se mi to, ale sami zvažte co by Vám nyní 4K přineslo. Super koupím si 4K telku a co na tom pustím dema a fotky, nebo že bych si koupil Blue Ray film ať na něj můžu koukat dokola ??? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Forza graficky nemá na DriveClub? nemůžu to tvrdit, DriveClub jsem nehrál, ale z videí mi ta grafika přijde celkem stejná :)

rozdíl v tom skoro nevidím

i kdyby Driveclub měl lepší grafiku sebe víc, k čemu to je když ta hra je celkově na prd jak všichni tvrděj? O.o

Upraveno uživatelem Bartiik44
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Forza graficky nemá na DriveClub? nemůžu to tvrdit, DriveClub jsem nehrál, ale z videí mi ta grafika přijde celkem stejná :)

rozdíl v tom skoro nevidím

i kdyby Driveclub měl lepší grafiku sebe víc, k čemu to je když ta hra je celkově na prd jak všichni tvrděj? O.o

Driveclub jsem v patek koupil a je super ! Kdyztak koukej na soucasny recenze, kdy tam toho dost pribylo a bylo upraveno...

A nema smysl porovnavat driveclub s forzou, kdyz kazda hra je na jinou konzoli. Kazda hra ma neco sveho, v cem je lepsi nez ta druha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Driveclub jsem v patek koupil a je super ! Kdyztak koukej na soucasny recenze, kdy tam toho dost pribylo a bylo upraveno...

A nema smysl porovnavat driveclub s forzou, kdyz kazda hra je na jinou konzoli. Kazda hra ma neco sveho, v cem je lepsi nez ta druha.

pravda pravda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Možná v těchto velkých (ne úplně běžně se kupujících) uhlopříčkách ten cenový rozdíl takový nebude, ale nenapsal jsi konkrétní typy....To je takové plácnutí do vody....koupil jsi NĚJAKOU 58" telku a je levnější než NĚJAKÁ 60". Pro normálního smrtelníka kupujícího běžné rozměry ty rozdíly zatím jsou značné. Vzhledem k nulovému využití. Z pohledu konzolí je upsacle nesmysl. Vůbec u xboxu, kterej kolikrát neumí ani full hd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prodal jsem 5let starou 60" full HD plazmu přidal jsem si 12tis a mám za "lidovou" cenu 58" Ultra HD tv (jednalo se o výprodej) před rokem se prodávala za 79tis :) Ted testuju GTA V a při nastavení kvality obrazu na Quad FHD a funkce ClearScan na maximum se jedná o novu dimenzi hraní. Herní kamera je plynulá jako kdyby se jednalo o film a ne o hru. Rozlišení je o něco jemnější a celej herní svět působí reálněji. Je to krása a jestli budou hry i ve 4K tak to už bude masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prodal jsem 5let starou 60" full HD plazmu přidal jsem si 12tis a mám za "lidovou" cenu 58" Ultra HD tv (jednalo se o výprodej) před rokem se prodávala za 79tis :) Ted testuju GTA V a při nastavení kvality obrazu na Quad FHD a funkce ClearScan na maximum se jedná o novu dimenzi hraní. Herní kamera je plynulá jako kdyby se jednalo o film a ne o hru. Rozlišení je o něco jemnější a celej herní svět působí reálněji. Je to krása a jestli budou hry i ve 4K tak to už bude masakr.

Není to prostě spíš tím, že sis koupil novou TV a bez ohledu na to, zda je to UHD nebo FULL HD...jde o prostě modernější elektroniku a tím nepochybně i lepší obraz? Já mám už x let 37 palcovou od philipsu....měnit zatím nehodlám, ale jsem přesvědčený, že i kdybych koupil novou full hd nikoliv ultra hd, budu zažívat totožné pocity, co ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hrajete někdo na Xbox One s nastaveným výstupním rizlišením 4K? Mám TV Philips 40PUT6400, dokonce jsem kouopil i HDMI 2.0 kabel, ale stejně nejsem schopen nastavit na xboxu v display settings větší rozlišení než 1080p. Nevíte, kde by mohl být problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hrajete někdo na Xbox One s nastaveným výstupním rizlišením 4K? Mám TV Philips 40PUT6400, dokonce jsem kouopil i HDMI 2.0 kabel, ale stejně nejsem schopen nastavit na xboxu v display settings větší rozlišení než 1080p. Nevíte, kde by mohl být problém?

Problém bude ten, že xbox one neumí (zatím) rozlišení 4K a i kdyby uměl žádná hra ve 4K není.... :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Netvrdím, že chci hrát v 4K a že hry jsou ve 4K, jen jsem koupil TV se 4K jako příjemným bonusem, ač vím, že na hraní je to zbytečné. Jediné co bych si přál je nastavit na Xboxu nativní rozlišení TV, to je vše.

Na různých serverech se tvrdí, že Xbox One umí 4K resp. jsem se nedočetl, zda už ta podpora skutečně přidána byla a SW to umožňuje, a tedy problém je v mé TV nebo jinde, či nikoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Netvrdím, že chci hrát v 4K a že hry jsou ve 4K, jen jsem koupil TV se 4K jako příjemným bonusem, ač vím, že na hraní je to zbytečné. Jediné co bych si přál je nastavit na Xboxu nativní rozlišení TV, to je vše.

Na různých serverech se tvrdí, že Xbox One umí 4K resp. jsem se nedočetl, zda už ta podpora skutečně přidána byla a SW to umožňuje, a tedy problém je v mé TV nebo jinde, či nikoli.

Já mám taky 4K TV a dnes jsem se díval do nastavení xboxu a jediný výstupní rozlišení který jde nastavit je 720P a 1080P, takže i kdyby uměl přehrát 4K videa, tak z něho to neleze...asi časem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu