Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox 4K


knedlik22

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Tak proč ji umí udělat na PS4?

Protože má PS4 asi o 20% větší výkon.

Tak na xboxu jsou 2 varianty. Buď nechají stejné efekty a dají nižší rozlišení, nebo rozlišení nechají na full HD, ale někde sníží kvalitu efektů. Běžný hráč z gauče nepostřehne většinou žádný rozdíl.

Upraveno uživatelem martas84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chcete říct,že PS4 je lepší než Xone?

Výkonově určitě, ale pro zobrazení grafiky, kde poznáš zlepšení na první pohled, bys potřeboval násobně vyšší výkon a ne jen o cca 20% .

Starost si s tím nedělej a hrej na tom, co ti vyhovuje a ne podle toho co je výkonější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nyní microsoft uvolnil více výkonu procesoru, takže procesor má Xbox výkonější než PS4 ale v Grafické kartě bohužel zaostává.. ale jsem zvědavý až chlapci přijdou s DirectX12 .. pokud to dopadne tak jak říkali tak Xbox bude zvládat hry mnohem lépe než PS4 a bude mít i lepší grafiku her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nyní microsoft uvolnil více výkonu procesoru, takže procesor má Xbox výkonější než PS4 ale v Grafické kartě bohužel zaostává.. ale jsem zvědavý až chlapci přijdou s DirectX12 .. pokud to dopadne tak jak říkali tak Xbox bude zvládat hry mnohem lépe než PS4 a bude mít i lepší grafiku her

DirectX12 podle toho co jsem cetl a tak nejak zjistoval, tak to bude velky mazec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi tak :-) Taky mám rád pohádky...

Já bych nechtěl vyvolávat nějaké hádky co je lepší. Myslím že největší rozdíl mezi konzolemi je v exkluzivních hrách - někdo má radši to, jiný ono a tak to má být.

Upraveno uživatelem Mojmir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To si neyslim, ja teda se v tom nevyznam az tolik, abych dokazal hodnotit vykony na dukladnejsi bazi, ale jako lajkovi, mi prijde logice, ze pokud se ted na grafice podili jedno jadro a s novym directem bude jader vic, tak ze se to zrychli a bude vyssi kvalita. Vubec netvrdim ze to smazne PS4, ale myslim si, ze kvalita bude vyssi. U PS4 neznam ani konfiguraci. Nikdy jsem PS nemel. Pro pobaveni proc jsem nekdy PS nemel :-) Nevyhovuje mi rozlozeni tlacitek a pacek :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Žádné jádro s directx 12 nesouvisí....xbox respektive jeho grafické jádro umí některé fíčury ze specifikace dx12...ta ovšem nikdy nemůže být implementována komplětně hw, takže zbytek soft. Na dx12 se pohlíží jako na mantle od amd, proto v něj majitelé xboxu vkládají takové naděje. Protože mantle skutečně u karet od amd zvedá fps někdy až brutálně.

Pravdou je, že jsem někde viděl nějaký umělý test pod dx11 a dx12....dokonce na integrované grafice od intelu to zvedalo výrazně fps z 19 na 33...Jenže opět..jde o umělý test. A navíc nikoliv na xboxu.

Já si myslím, že výkon se třeba i zvedne, ale bude záležet na hře a pušálně to nebude stát za to....jakože jsou některé hry, které na xboxu teď běží 720p, tak toto rozhodně dx 12 nenapraví...Xbox má slabší grafické jádro a to se prostě nedožene.....Navíc nikdě není napsáno, že PS4 nebude mít časem taky přístupné sedmé jádro a že xony neprovede rovněž optimalizace, které výkon posunou nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

k té 4K.. je to kvůli tomu kdyby si člověk chtěl pustit film na Blu-ray ve 4K tak aby to tak zobrazovalo..

a ještě k tomu výkonu.. to že většina her na PS4 jede v 1080p a na Xbox one ne, to je jen a pouze na vývojářích.. neumí hru správně optimalizovat.. alespoň částečná pravda to bude jinak proč Forza Horizon 2 s úchvatnou grafikou jede ve Full HD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jenže forza je exkluzivní titul....optimalizovat na jednu konfiguraci je prostě snazší. U multiplatformní hry to tak nefunguje. Časy se mění...že vývojáři neumí optimalizovat bylo slyšet spíš na adresu PS3. Nicméně, Forza Horizon 2 graficky nemá na drive club.Ale zase nároky na fyziku, rozlehlý svět...to si výkon prostě muselo vzít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu