Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koupit XONE nebo PS4 ?


Recommended Posts

Docela dobrý názor díky. Když hraješ to GTA, zkus se rozjět s autem na nějaké dlouhé rovině a jeď maximální rychlosti jestli to bude stíhat číst ty textury.

Z youtube videí to moc nejde poznat.

Stiha to uplne bez problemu ... co muzu rict, tak s 360 ta hra ani nejde srovnat ... uplne jina hra ;) a zaseky ani nahodou ... pokud nejsou zaseky ve Forze, coz mi prijde jako graficky naprosta spicka a rychlosti jsou taky nekde uplne jinde oproti GTA, tak u GTA vubec nehrozi, takze zadny strachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 328
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na netu jsou různé grafy, které například ukazují ps4 v grafické části dvakrát tak výkonnou než xbox one. Ubisoft tuším toto ukazoval. Stejnej graf ukazoval, že ps3 je zase 4 krát výkonnější než xbox 360. Pravdou je, že například poslední AC Unity a GTA 5 údajně běží lépe právě na xbox one. A spekuluje se, že za to může odemknutí sedmého jádra pro vývojáře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnávání čísel, kolik má kdo RAM a na kolik fps co běží už docela dlouho vůbec neřeším. Nejsem nějaký hardcore hráč a když jsem kupoval konzoli nové generace, porovnával jsem videa z her a bavil jsem se s lidma, kteří hráli na obou konzolích. A jednoduše jsem zjistil, že v tom prostě rozdíl není. Ano, když si uděláš print screen obrazovky, vedle toho si postavíš stejnou fotku z druhé konzole a budeš hledat, tak tam nějaké rozdíly najdeš a PS4 bude o nějakou tu setinu procenta lepší. Ale to přece nikdo při hraní nedělá. Takže potom už jsem se rozhodoval jenom mezi exkluzivitama a vyhrál to Xbox One.

Takže se nedívej na čísla, ale jak to vypadá a jak se to hraje, ať už se rozhodneš pro cokoliv. Přirovnal bych to ke kamarádovi se kterým chodím hrát tenis a ten neustále řeší, jaký má výplet rakety, jaké tam má napětí strun, jak průžnou omotávku a jak kvalitní tlumítko, ale stejně stejně hrajeme zhruba vyrovnaně i když já tyhle věci vůbec neřeším, vezmu do ruky co najdu a hraju :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Analýzy a průzkumy toho, jaká nextgen konzole je výkonnější vždy dopadne podle toho, kdo tu kterou analýzu zaplatil. Prakticky jediné rozdíly jsou v podobě exkluzivních her. Podívej se, co vyjde jen na ps4, co jen na x0, porovnej si, kolik z těch her vychází na pc (dead rising3, ryse) a podle toho se rozhodni.

Hry jako uncharted, last of us, bloodborne, the order si na pc určitě nezahraješ, kdežto prakticky jediná only x0 exkluzivitka je forza. Konkretně mnou zmíněné dr3 i ryse jsem hrál na noťasu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím souhlasím.....xbox one nemá co nabídnout z exkluzivních her....a pak je jen na tom daném hráči, co si chce originálního zahrát....pokud živí ještě slušné PC, pak podle mne xbox nemá smysl. Pokud je to jediná konzole na univerzální hraní, tak nejspíš taky ne, protože co vyjde na něj..nedovolí si nikdo nevydat na PS4. Doby xbox 360 vs ps3 jsou pryč....xbox one jedině v tom případě, že někdo bude chtít využívat kinect a chce mít univerzálnější multimediální mašinu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dweightee888, tak oni berou jako exkluzivitku cokoliv, co má v názvu X :D

Je jen otázkou času, kdy se tomb raider, quantum brake a fable objeví i na pc. Eurogamer měl svého času info i o přípravách halo kolekce na pc. Btw za rok a něco pouze dvě only x0 hry je trošku smutné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná pro ty,co chtějí "pařit" je PS lepší(o čemž stejně pochybuju) Pro mě osobně rozhoduje kinect,tam může jít PS do míst kde slunce nesvítí.Každá konzole má svoje a každý nehraje to ,co vy.Kdybych se měl rozhodovat podle hry,tak beru PS kvůli gran tourismu.Ale kvůli dvoum-třem hrám nebudu kupovat konzoli,která je naprd :-DDDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě osobně je kinect věc pro srandu,uvolnění zábavy apod.Už jsem to kdesi psal,že i já -pohybový antitalent jsem rád nakonec,že když se tu sejdeme s rodinou,kamarády apod ,tak je z toho dobrá nálada,při pár pivech to stojí za to.A já-kterej nechtěl tancovat ani na vlastní svatbě,tu rád porazím pohybově nadanější členy rodiny-třeba.Moc toho není na kinect-zatím,ale pro zábavu to i tak stačí.Takže já osobně mám nějaký ty sporty,tanec a přemýšlím nad fighter within.Solo hry hraju nejvíc fifu a nhl,nějaký ty závodní,assassiny ....Když si chci zahrát mulťák,tak stejně lezu na pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem mířil spíš k tomu, že na nový kinect podle mne je stejné houno jako na kameru k PS4. Pominu-li nějaký sport tuším, pak just dance (to je i na PS4 bez ovladačů move)....nevím, dál? Na xbox 360 je to jiná....tam to chápu, her je na to dost. Já teď zvažuju konzoli pro rodinné blbnutí zejména a co naplat....na nové konzole toho moc není. Moje dcera bude mít v březnu 4 roky....a občas bych si něco s ní rád zahrál. Ovladač vylučuju...na tabletu si občas zahraje (natahal jsem jí tam puzzle, malování), ale že by zvládla držet ovladač v ruce a smysluplně s ním kvedlat, pochybuju.....

Tam za mne zatím vede starý xbox s kinectem...nic nedržet v ruce je priorita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu