Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ps3 mechaniky


xDante1986

Otázka

zdravím, chtěl jsem se zeptat jak je to s tou mechanikou u ps3 za poslední 3-4 týdny jsem slyšel minimálně 3x od lidí tady z fora že jim odešla mechanika (verbatim, alecies a tuším izzy), jak to s tím teda je? nerad bych koupil a hned musel dávat na reklamaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj tak jenom chci dát info mám PS3 dva měsíce 60gb a mechanika je v pr........... zrovna před vánocema tak mám radost . AAAhoj čeká mě měsíc čekačky na reklamačku.

Zdarec palec.Tak tohle je fakt celkem kruté téma.Sony samotná se k tomu nijak nevyjádřila ani po tom co jsem jim napsal dost pichlavý email :D...Možná taky pro moji velkou zvědavost mi odpověděli,že mi byl Playstation odeslán obratem za den co ho dostali(upozorňuju,že jsem reklamoval minulé úterý,mail jsem napsal ve středu a ve čtvrtek mi přišla zpráva o tom,že ať se nebojím,že konzole už je na cestě :D Zítra si pro ní jdu ke svýmu překupníkovi :D)....jakože mám fakt velkou radost,že mi to vyřídili tak rychle(kór před vánoci),ale taky jsem v určitých obavách aby se situace třeba neopakovala....Věřte nejni to zrovna příjemná záležitost.Peace all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
AHA!: Muzes to trochu upresnit? Urcite o tom vis vic nez my a me to moc zajima :)

to Dante, ja nerikam ze koupili ty nejhorsi, ale kopili ty prvni (sony si je smao nevyrabi pokud vim) a jak vsichni vi tak to prvni ma vzdycky nejaky mouchy tkery se musej vychytat a atk je to i stimto, pokud uz vyrabjeji dalsi serii s nejakejma novejma mechanikama jedine dobre. Ja jen rikam ze ty co se prodavali na uplnem zacatku nebyli zas tak kvalitni ale tedka uz se delaj novejsi typi tech prvnich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pánové nevíte jak to s tou reklamačkou chodí včera jsem to odvezl do Boleslavi do Datartu kde jsem PS3 koupil kam to posílaj něco jsem zaslechl že na Slovensko ?

Taky Datart,ale odesílačka probíhala na Sony centrálu v Praze na Chodově ;)Nevím jak u vás v Boleslavi,ale u nás ve F-M to posílali směrem na prahu :) Peace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já PS3 nemám, takže se přímo k němu nemohu vyjádřit, ale názor AHA mi bohužel připadá logický. Sony vždy dávala do svých konzolí poměrně levné a málo kvalitní mechaniky (kvůli stlačení ceny). Měl jsem několik konzolí PSX/PSOne a také několik PS2/PSTwo a s mechanikou byl téměř vždy nějaký problém:-( Hloupé je, že nezáleželo na tom, kdy jste konzoli koupili - mechaniky tam montovali pořád stejné prakticky po celou dobu prodeje. O neco lepsi mechaniky u PS2 prisly az s modely SCPH 3900x a SCPH 5000x, ale jejich vlastnosti pak zase byly horsi pri pouziti chipu. Zkrátka - mechaniky CD/DVD/BR asi nebudou nejsilnější stránkou konzolí Sony:-) CPH 3900x a SCPH 5000xSCPH 3900x a SCPH 5000x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Ja pracuju jako prodavac takovych hracicek a na ps3 sem mel zatim jen 2 reklamace , prvni , byl spatne provedeny fw update u 60gb verze (nechtelo nabehnout menu) a druhy byla prave ta mechanika , prestala nacitat uplne asi po 2 tydnech , byla to 40 gb verze . Nj vadny kousek se tu a tam obevi a s tim se neda nic delat , xbox to s temi reklamacemi mel zezacatku , mozna i ted jeste horsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě mechanika neodešla nikdy a to jsem vystřídal 3 konzole... Mimochodem PS3 má celkem kvalitní mechaniku, obzvlášť když je jedna z nejrychlejších, co se vyrábí...

Blu-ray Drive

The Blu-ray drive in the PS3 supports dual-layer Blu-ray discs. One layer can store 25GB, so a dual-layer disc can store 50GB. The filesystem is UDF V2.5. There is a mandatory AACS encryption (using 128 bit AES) on all Blu-ray movie discs, and data is stored in the AACS folder of the Blu-ray disc. In addition, the Blu-ray disc supports BD-ROM Mark and BD+ encryption systems. The BD-ROM Mark stores decryption keys on the disc that are not readable or writeable by ordinary means (analog). These marks are created by special duplication machines, and normal Blu-ray recorders for consumers (that can create BD-R and BD-RE discs) are not able to make these marks. A regular consumer Blu-ray drive (like in the PS3) has special hardware that can only read, and not write, the BD-ROM mark. BD+ allows new encryption codes to be stored on a per Blu-ray disc basis (located in BDSVM folder on the disc, and the acronym stands for Blu-ray Disc Secure Virtual Machine), thus the Blu-ray drive could run new code off of the disc and remove the code when the disc is ejected. BD+ can also be used to upgrade and patch cracked firmware. The BD+ code resembles the 32 bit DLX instruction set in big endian, and is run/interpreted by a virtual machine running in the Blu-ray drive.

The Blu-ray drive speed is as follows:

  • Blu-ray discs (405nm wavelength): 2x (9MB/s)
  • DVD discs (660nm wavelength): 8x (8.1MB/s)
  • CD discs (780nm wavelength): 24x (3.6MB/s)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím.Včera mi Ps3 přestala načítat blu-ray formát,jak hry,tak filmy.DVDčka jedou normálně.Asi před rokem jsem měl úplně stejný problém,který po dvou dnech sám odezněl a mohl jsem zas v klidu hrát.Nyní jsem zkoušel (asi najivně) čistící CD a nic,tak nevím....:-( Mám první verzi 60GB,hned ta,co přišla na ČR trh(měl jsem jí dřív jak Zdeňa Izer :-) ),takže v záruce už dávno není.Je mechanika v pr.... ? Díky předem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo , mechanika je v háji , buď na opravu nebo kup novou konzoly.Dá se i sehnat mechanika do PS3 a sám si jí tam dát. Záleží co si vybereš. Oprava v autor. servisu 6500.- ,koupit mechaniku (ale musí to být stejný typ co je v té tvé 60GB verzy) cca 3500.- Nebo koupit čočku. Koukni ted na aukro , tohle by měl bejt náhradní díl přímo pro tebe

http://aukro.cz/item1060570519_ps3_kem_400a_kem_400aaa_blu_ray_laser_cocka.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu