Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 teď - ano nebo ne ?


GreLoLz

Recommended Posts

presně vzhledem k spatnymu vyhledu EUR/USD a tim pádem i CZK ber dokud je za slušnou cenu.. masivný výprodeje nejspíš do dalších vánoc nebudou.. neno do Sonackejch narozek.. a to by sis pak nemoh koupit nic kdybys jenom cekal na slevy.. případně si kup jetej třeba i měsíc dva jenom, a ušetříš taky slušnej peníz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají to "prý" bez navýšení, ale i tak mám nejraději vše vyřízené.. Docala mě to zarazilo, protože až po telefonátu s nimi jsem se dověděl, že 10% slevu obdržím jen při koupi na splátky.. Což mi je samo o sobě dost podězřelý.

Takže teď už jsem se na tu nabídku definitivně vykašlal :(

Náhodou nevíte někdo o nějaký dobrý cenový akci ted nekde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc všem, ale asi se rozhodnu pro ten bílej za 9290 z 2 důvodů. Nemusím řešit nějaký ♥♥♥♥ splátky a bílej ps4 jsem chtěl celou dobu !!!! :D a za takhle dobrou cenu ten bílej nevzít, by byl hřích :D !

Ten bílej je hezčí (mám ho taky:)) a cenovej rozdíl minimální, takže není co řešit. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu