Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Připojení sluchátek?


budulinek

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
A kde najdu nastavení sluchátek.Když je připojim tak mi vyjede okno s profilem kde to hlásí že sou připojený sluchátka s mikrofonem.

Bez do nastaveni settings - devices - audio devices - output to headphones - all audio.

Upraveno uživatelem craig27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím. Potřeboval bych poradit. Koupil jsem bezdrátová sluchátka s bluetooth přenosem. PS4 je při párování najde a po tom co na otázku, zda chci zařízení registrovat do systemu odpovím kladně vyskočí mi hláška "cannot find a profile supported by the ps4" Dá se problém odstranit, nebo jsou mi sluchátka k prdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Jsou to sluchátka určená přímo pro PS4/PS3 nebo nějaká univerzální?

Edit: pokud jsou univerzální a ne určená přímo pro PS je velice pravděpodobné, že Sony musí postupně přidávat drivery v aktualizacích což pochybuju pač by si snižovali prodeje svých sluchátek

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je právě ten problém.. je to pokus omyl kupovat bezdrátové sluchátka na PS4, Většina jich totiž není podporováno a je to přesně proto jak píše SAIXX, zbytečně přicházejí o potenciální zákazníky kteří koupí jejich právě určený headset. Nezbývá ti nic jiného než je asi vrátit.

btw Budulinek jak daleko sedíš od monitoru / TV že máš sluchátka na USB připojení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Koukal sem na ten error co jsi psal a je to celkem obsáhlý problém a hodně se o tom diskutuje. Jinak bohužel Sony prostě potřebuje na nás vydělat tak jak jinak to udělat než podporovat pouze vlastní headset že jo 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu