Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox one , nakup games with gold , NEJDE


martingt

Otázka

Ahoj kamarádi . Mám problém s nákupem her game with gold . Dnes jsem si chtěl koupit Sniper Elite III za 10dolarů a přes visu ani přes paypal mi neproběhne platba korektně . Po neúspěšném zaplacení mi to píše tuhle hlášku : Use a different way to pay . Your purchase cant be completed with payment option . Try a different or new way to pay . Nesetkal se někdo s tímto problémem . Kartu mám od ČS na kartě nastavený limit pro placení online ( s kartou platím online běžně ) . Xbox mám od začátku nastavený na region USA . Gold mi končí za 3 týdny (mám zakoupený 12měsíční GOLD) . Předem děkuji za rady a tipy .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Ahoj, problém je to, že používáš českou kartu na USA Xbox Live, máš tedy dvě možnosti:

1.) Přejdeš na CZ Xbox Live.

2.) Pro platbu na USA Xbox Live použiješ PayPal, na kterém budeš mít svou platební kartu spárovanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, problém je to, že používáš českou kartu na USA Xbox Live, máš tedy dvě možnosti:

1.) Přejdeš na CZ Xbox Live.

2.) Pro platbu na USA Xbox Live použiješ PayPal, na kterém budeš mít svou platební kartu spárovanou.

Přes paypal jsem zkoušel taky platit . Primární měnu mám nastavenou na dolar . Kartu mám spárovanou taky . Na učtu mám 2 dolary . Co jsem četl tak

když má člověk spárovanou kartu s paypal účtem , tak nemusíš účet dobíjet a automaticky se platba strhne přes kartu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, taky mi nejde nic koupit a na stránkách xboxu mi to zobrazuje toto:

Služba Nákup a užívání obsahu je nyní nedostupná.

Uživatelé mohou zaznamenat potíže s následujícími službami:

  • Nákup položek ke stažení

  • Placení za položky ke stažení platební kartou

  • Stažení položek, které jste již zakoupili

Víme o tomto problému a pracujeme na jeho vyřešení. Omlouváme se za případné potíže a děkujeme za trpělivost.

takže nějaký problém u nich :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators
Přes paypal jsem zkoušel taky platit . Primární měnu mám nastavenou na dolar . Kartu mám spárovanou taky . Na učtu mám 2 dolary . Co jsem četl tak

když má člověk spárovanou kartu s paypal účtem , tak nemusíš účet dobíjet a automaticky se platba strhne přes kartu .

Ano, však to je taky přesně to, co jsem tím myslel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu