Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BF5 Hardline za 129,- debata


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tomu se říká správná česká vysranost. "Já jsem to předobjednal taky, ale vlastně nevím jestli by mě to vůbec bavilo."

V tomhle duchu se nese celé téma. Nakoupili i ti co to nechtějí a nakonec to dopadne tak, že se tu na SONY bude nadávat jak vás podfoukli když vám to nedali za tu cenu..už se toho nemůžu dočkat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,právě jsem dostal vyjádření z naší Britské centrály k Váší předobjednávce Battlefield Hardline Ultimate Edition pro PS4.

Všechny zakoupené předobjednávky v ceně 129 kč budou stornovány z důvodu chyby v nastavení.

Omlouváme se za vzniklé potíže. Tohle mi přišlo z playstation podpory...

Tohle psal někdo na FB, každopádně já BF stále mám předobjednanej i v knihovně? Tak už tomu moc nerozumim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čemu na větě "veškeré předobjednávky za 130 kč byli zrušeny" místní diskutéři nerozuměli?

Nevím čemu nerozumíš ty, oficiální zpráva co přišla lidem od Sony je, že byly zrušeny předobjednávky PS3 verze (a to přišlo i těm co měli předobjednanou jen PS4 verzi). PS4 verzi nikomu zatím nezrušili, pořád ji lidi mají předobjednanou mezi nakoupenýma hrama...to tady rozebírají místní diskutéři. I když to je jen chyba, zdá se, že Sony neumí ani pořádně zrušit zmrvené předobjednávky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 verze je na storu stále k dispozici a cena 129 Kč u ní nikdy nebyla, takže nechápu, proč by rušili její předobjednávky.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-cz/games/battlefield-hardline-ultimate-edition/cid=EP0006-BLES02039_00-BFHULTIMATEPREOR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 verze je na storu stále k dispozici a cena 129 Kč u ní nikdy nebyla, takže nechápu, proč by rušili její předobjednávky.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-cz/games/battlefield-hardline-ultimate-edition/cid=EP0006-BLES02039_00-BFHULTIMATEPREOR

Protože jsou to mamlasové co neví co dělají, jak jsem už výše psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu