Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH FSD3.775 nef Kinect


jamesd_007

Recommended Posts

měl sem v RGH FAT Falconu 20GB HD s FSD3.0.775 a Kinect jel OK, Koupil sem si 320GB, nainstaloval FSD3.0.775 + dashlaunch3.12, vše jede OK až na Kinect. Při spuštění xboxu mi to píše, že potřebuji update z xbox.com (píše o ten original dashboard). Když tam hodim zpět tu 20tku tak kinect jede. Nand je tedy OK (si myslim:) ) . Je potřeba na tu 320tku ještě něco doinstalovat? Našel jsem zde na fóru návod z roku 2012 jak updatnout FW, ale to asi nepotřebuji, mě jde jen o to, že mi něco chybí na novém HD.

moc prosím o pomoc:)

dky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pokud prohodíš HDD, musíš doinstalovat soubory avatarů a kinectu (ty zůstávají uloženy na původním HDD).

Stáhni si z netu oficiální soubor updatu DB STEJNÉ verze jako je ta, kterou máš nahranou v konzoli. Nahrej soubor updatu na USB flash naformátovanou na FAT32 a připoj ji do konzole při spuštěném NXE dashboardu (to je ten originální). Měl by jsi být vyzván k provedení update, který potvrď. Potom budeš mít kinect opět funkční, stejně jako avatary.

P.S. Pokud se ti neobjeví výzva k provedení update, přejmenuj složku s updatem na USB flash ze $Systemupdate na $$ystemupdate a postup opakuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud prohodíš HDD, musíš doinstalovat soubory avatarů a kinectu (ty zůstávají uloženy na původním HDD).

Stáhni si z netu oficiální soubor updatu DB STEJNÉ verze jako je ta, kterou máš nahranou v konzoli. Nahrej soubor updatu na USB flash naformátovanou na FAT32 a připoj ji do konzole při spuštěném NXE dashboardu (to je ten originální). Měl by jsi být vyzván k provedení update, který potvrď. Potom budeš mít kinect opět funkční, stejně jako avatary.

P.S. Pokud se ti neobjeví výzva k provedení update, přejmenuj složku s updatem na USB flash ze $Systemupdate na $$ystemupdate a postup opakuj.

díky, díky, díky, ten DB zabral a Kinect jede OK včetně FSD3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu