Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash problem


kaufimano

Recommended Posts

zdravim vsechny xboxaky.mam problem s flashem..dal sem do xboxu novou originalni hru a blbec jsem nechal udelat update dasboaru.a ted samozrejmne nefunguje.mam k tomu 40palenych her a nektere z nich nemuzu ani sehnat original.poradte prosim jestli je nejaka moznost obnoveni.a tim nemyslim davat to nekomu kdo to za 700,- udela.jinak mam xbox 360 r.v.2009

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
KRAVINA!!!!!!!

http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-360/system/system-updates-info#5f0ae1cd5614498985cfdbc3770b0f35

stáhni na flashku, dej do xboxu a nech znovu nainstalovat dashboard...

mám stejný problém, mám už starý flash a teď jsem vložil do xboxu originálku Fifa 14 a provedl update a flash je pryč....pomůže mi update podle výše uvedeného odkazu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ne, opravdu ne. V případě smazání flashe ho žádný update DB zpět nevrátí.

Nutno ale dodat, že poslední známý případ, kdy update DB mazal z mechaniky flash, byl přechod z DB 12625 (případně staršího) na jakoukoliv vyšši verzi než 12625 (u některých mechanik se totiž tímto updatem měnila verze FW a navíc to některé mechaniky uzamklo proti zápisu).

Kdo už byl nad verzí DB 12625 a přitom měl stále flash, žádná další vyšší verze DB už ho nesmazala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to jeden z těch případů popsaných v mém příspěvku nad tebou a před updatem DB jsi měl verzi DB nižší než 12625 a došlo tedy ke smazání flashe pak ano, jedná možnost je nechat ho tam nahrát znovu.

bohužel už nevím verzi DB před updatem, jelikož se jedná o xko mého mladšího bráchy, takže nemám přehled...ale určitě je ten DB starý minimálně 5 let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu