Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PC nebo PS4?


ha73R

Otázka

Zdravim.. Lidi potreboval bych porad co si mam vybrat [emoji1] vlastnim i5 2500k, gtx 560, 8 gb ram plus zaroven vlastnim PS4.. Puvodne jsem si ps kupoval kvuli toho, ze nechci neustale vrazet do pc, ale rad bych si zahral nove hry na jeste lepsich detailech nez ma ps4, avsak nevim pokud bych se zbavil ps4 a nahradil mou gtx 560 za gtx 970, tak jestli by ten pc dal zaklinace na ultra spolu s the division ktery tu bude asi pristi rok..

Jeste se chci zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s hranim na pc s nejakym gamepadem, jestli se to da ci nikoli..

Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Záleží co preferuješ jestli PC nebo PS4, každý to má jinak. Taky jsem měl několik let herní dělo, do kterého jsem vrážel za XX tisíc každý rok, poté jsem ho prodal, koupil netbook a PS4. Teďkom jedu jenom čistě hry na konzoli a nestěžuju si, samozřejmě grafika na konzoli nebude nikdy tak dobrá jako na herním počítači. Ta 970-ka určitě Zaklínače a Division na ultra detaily v 1080p spustí, ale nevím jak to bude s vyhlazováním.

Jinak pokud gamepad k počítači, tak jedině originální Xbox 360 ovladač, nic lepšího neseženeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ono přesně jak píše Assasin, záleží na co chceš PC? Já sám mám hodně kamarádů , kteří nedají na hraní na PC dopustit... já jsem třeba již úplný opak.

Měl jsem herní PC, do kterého jsem také vrážel nemalé peníze a postupem věku jsem se na to vykašlal, a kopil si Xbox 360 (je to už delší dobu) a 2in1 zařízení a jsem spokojen. Na stolní PC se mi teď jen práší a nedělá se s ním nic, je čistě jako záložní PC.

Teď se ohl,ížím po PS4, ale nad novým herním PC vůbec neuvažuji.

Ale tohle je věc názorů a toho co kdo preferuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu