Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zmizení RGH


Cenich11

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nepamatuji si to přesně, rgh jsem měl před dvěma roky jen měsíc, ale nestahoval jsi nějaký skin, něco takového, který fsd nepodporuje?, stalo se mi taky, že mi to najelo z ničeho nic do nxe, ale pak jsem si v menu nalistoval nějakou složku kde bylo fsd a vrátil jsem se tam, možná je to tvůj případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Je třeba se trošku rozepsat a ne jen zmizelo mi FSD!

Samo urcite nezmizí, co si dělal, co ti najede po spuštění když ne FSD?

Pokud mas v Xboxu Xexmenu najdi v něm složku kde mas FSD a spust ho.

Aby ti Xbox pri spuštění najel do FSD to se nastavuje v DashLaunchi, tam si nastav cestu k FSD a mel by najet.

Pokud nevis co a jak, doporučují kontaktovat nějakého flashera zde na fóru, který ti ho za par korun zprovozni!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právěže jsem s tím nic nedělal . Jen jsem půjčil kámošovi svůj externí harddisk,na kterým mam všechny hry (což by na to snad nemělo mít vliv) . Když mi ho po 2 dnech vrátil a zkoušel jsem to zapnout,tak vůbec nic . Jen naskočí klasickej xbox dashboard . Když zmáčknu to prostřední kolečko,tak jsem tam vždycky měl možnost "Freestyle Home" (nevim jestli přesně tohle,nebo něco podobnýho) a teď tam mám jen klasicky "Xbox Home" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

A nemáš to FSD nainstalované na tom hardisku cos půjčoval?

Mas v Xboxu Xexmenu?Najed v klasickém menu na hry a tam by melo byt Xexmenu, spust ho a tam najdi Dashlaunch a v něm nastav aby se ti spoustelo FSD

A nebo si FSD stahní z netu a nakopiruj do Xboxu znova

Pokud to nechápes nebo Nevis kontaktuj nějakého nejbližšího flashera at ti to da dokupy.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když najedu v klasickým menu do her,tak tam nic nemám . Ale ted jsem zjistil ,že když najedu do Storage tak ten můj externí harddisk tam normálně je,ale ten interní je nějakej poškozenej asi .. píšou tam Unformatted

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu