Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3ds nebop new 3ds


son-goku

Recommended Posts

Zdravim,

Cim dal vice me laka poridit si 3ds, ale nevim jake.

Jestli ma cenu investovat do new 3ds nebo staci obycejne 3ds. Dalsi otazkou je xl nebo ll. U ll se mi libi kompaktnost a moznost nosit jenom tak v kapse, ale na druhou stranu vetsi lcd by mohlo prinest lepsi pocit z hrani nebo celkove lepsi komfort pri hrani. Chtel bych si na tom zahrat pro zacatek takove klasiky: pokemony, zeldu, monster hunter.

Cenovy rozdil obou generaci je podle me hodne vyrazny.

A tak se vas ptam na vase zkusenosti, jestli mi bude chybet treba druhy circlepad(trackpoint) z new 3ds nebo je to jedno.

Diky za nazory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj,

ja jsem upgradoval z 3DS XL na New 3DS XL a i tak si myslim, ze to stalo za to. Vylepseni 3D efektu je neporovnatelne (clovek uz nemusi hledat onen "sweet spot" a drzet se v nem), celkove je rychlejsi, trackpoint je fajn, i kdyz to chce chvilku si na nej zvyknout. Celkove jde o spoustu malych vylepseni (pro mne trebas umisteni slotu na herni karty zepredu a jeho mirne zapusteni do tela 3DSka, uz se mi nestane, ze bych si omylem hru "vycvakl"). Cenovy rozdil tu je, ale stoji to za to.

Jinak ja urcite doporucuju XL verzi, obzvlaste pokud mas velke ruce. Ja 3DS v kapse nenosim (spis v tasce), ale i to male mi prijde na kapsu hodne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za info. Nakonec jsem se dostal docela vyhodne k new 3ds xl.

3d vypada hodne dobre a je pravda ze moc nehledam nejakou pozici ve ktere funguje 3d, jediny problem je ve vzdalenosti, kdyz mam 3ds moc daleko tak se 3d rozpada a problikava.

Zatim mam mario 3d land a cekam na zeldu a mh3u.

Tak su zvedav na hry kvuli kterym jsem vubec chtel nintendo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu