Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls 3


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ne, proč by se to na PS4 mělo zobrazovat jako na Xboxu?

Docela to odsejpá. Odehraných 11 hodin, level 46, zabití 4 bossové. Snažím se prozkoumávat lokace, vracím se i zpět. Občas mě zabije nějaký silnější mob, ale celkově skoro vůbec neumírám. Nevím, jestli je ta hra lehčí, nebo jestli jsem tak vycepovanej z předchozích dílů. Co vy?

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, proč by se to na PS4 mělo zobrazovat jako na Xboxu?

no prišlo mi to divné.. ENB začal hrať DS3 a hneď v úvode videa okomentuje, že tlačítka sú zobrazené ako na x1, ale potom to už nedopovie a predtým hral vždy na PS, tak to ma nejak zmiatlo.. každopádne vďaka za objasnenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jen prsten :D tam je věcí :D

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk

tak bez klice do tower za 20k, tam moc veci neni. Da se akorat odrazit od stromu na strechu, tam se da najit estus flask shard a pak za falesnou stenou ten prsten. Kdyz tam vyskocis podruhe a nejdes dovnitr a cele to obejdes,tak je tam lizard na gem.

Jinak ten strom aka boss je fakt otresne nudnej a dlouhej fight. S magem je to hrozny utukavani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to hraju ve stylu bloodborne two hand hulka a uskoky. Misto estusu na hp na mp a jde to. Na utoky ze zadu staci zbran se 150% critic a neni problem. Jinak zatim me to moc nechytlo, uz mi prijde,ze ta hra nema co nabidnout a je to jedno velke dlc. Snad zmenim jeste nazor, prvni souls hra kvuli ktere jsem si nevzal volno na vic dnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

macsplash: ENG hraje na PC s dualshock 4. Rika to hned v prvnim videu...docela masokombinat kombo..

headhot: me naopak prijde tenhle dil naslapanej...nevim jak moc te zajima svet a lore ale v tomhle je to moc dobry...a taky ty bojovy arts respektive skills tomu davaji dost koreni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu