Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars: Battlefront


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 217
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dnes ráno som po relatívne dlhej dobe skúsil SW Battlefront a zostal som celkom prekvapený, čo sa týka počtu hráčov.. keď som hral okolo vianoc, kedykoľvek som dal vyhľadať hru, vždy našlo plné počty hráčov (vyhľadáva myslím od 95% full game a postupne to klesá), v akomkoľvek móde.. dnes som dal Turning Point, na prvýkrát nenašlo nič, na druhý našlo hru so štyrmi hráčmi! (zo 40tich), potom Fighter Squadron, kde bolo 12 hráčov (z 20tich).. tak som bol celkom rozčarovaný.. kto to ešte aktuálne hráte, aké máte skúsenosti s matchmakingom? bolo to tým, že som skúšal hrať o siedmej ráno? ak však záujem o hru opadol a toto je momentálne štandard, tak je asi čas zbaviť sa jej a ísť do niečoho nového, napr. Garden Warfare II. vopred díky za reakcie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úbytek hráčů je docela znatelný. Hraji Battlefront pravidelně a někdy to trvá než mi to najde hru. Sice takový Walker Assault si zahraji vždycky kdy chci, ale už to není tak rychle jako dříve. A když jsem zkoušel Fighter Squadron tak mi to nenašlo vůbec nikoho.

Ale samozřejmě záleží kdy člověk hraje. Večer v pátek a o víkendu to je rozhodně lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se mi to úspěšně smazalo, tak ve zkratce:

update vyšel 23. února a přinesl novou mapu do multiplayeru na Hothu a mapu do MISSIONS do modu SURVIVAL s názvem "ICE CAVES"

další update, který vyjde v březnu přinese novou mapu do multiplayeru na Endoru a mapu do MISSIONS do modu SURVIVAL s názvem "REBEL DEPOT"

oba updaty zdarma. Současně v březnu vyjde i první placené DLC.

ZAJÍMÁ MĚ, JESTLI PLACENÁ DLC BUDOU OBSAHOVAT I MAPY DO MISSIONS, VÍ TO NĚKDO??????

A co se týče toho počtu hráčů, tak já si stěžovat nemůžu. Ve většině případech plnej počet hráčů, i v Supremacy 40/40.

Upraveno uživatelem Akira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úbytek hráčů je docela znatelný.

skúsim ešte dnes večer, ale ráno som bol naozaj nemilo prekvapený, že čo sa deje.. začiatkom roka EA tvrdilo, že predali 14 miliónov kusov, tak nerozumiem, ako môže byť pri tom množstve akýkoľvek pokles hráčov tak badateľný.. celkom ma to mrzí, lebo je to určite najkrajšia hra na PS4 a pre mňa ako casual hráča úplne ideálna, keď si chcem občas zastrielať.. ale keď nebude s kým hrať, tak to je o ničom :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

správy tvrdia, že predali 12-13 miliónov kusov, nie expedovali.. ale tak to je jedno.. tak či tak by to malo hrať obrovské množstvo hráčov a matchmaking by nemal byť žiadny problém..

mimochodom, teraz som trochu hral a v Drop Zone som nemal najmenší problém, stále plné... iné módy som neskúšal.. teraz pauza.. skúsim neskôr;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no aká LOLka.. chcel som si splniť challenge, že zabiť 20 hráčov ako hero.. tak som si prvýkrát zahral Hero Hunt, ono ma to hneď ako prvého dalo za Darth Vadera a nasekal som 17:0, a získal 2 trofeje:) a to som vždy na konci tabuľky ako najväčšia lama, tak fakt mi to spríjemnilo deň, čo budem hovoriť:-D no aha:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, jasně že se budou dát kupovat samostatně, otázka je, kolik budou jednotlivá DLC stát, protože jestli bude jeden balíček kolem 400 Kč, s čímž tak počítám, že to tak bude, pak to dohromady vyjde na 1600 a SEASON PASS stojí 1400.

No, takže bych se nebál, že jednotlivá DLC budou nakonec stát klidně i přes 400 Kč, což je fakt hodně už.

MIMOCHODEM

březnový free update už je na světě (nevím, jestli jste si toho všimli):

- nová mapa do singlu v modu SURVIVAL na Tatooine

- nová mapa do mulťáku na Endoru

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu