Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox preview program


zlomennypez

Recommended Posts

Ahoj, já mám také dotaz, když jsou hry ke GOLDu grátis (aktuálně Tomb Raider - XONE a Crysis 3 - X360) a mám tehle "Xbox preview" (nikdy jsou to nepoužil ani vlatně moc nevím k čemu je to dobrá kromě nějaké té zpětné kompatibilitě) můžu nějak stáhnout a hrát ten Crysis 3 i když mám XONE ?, Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím ne .Momentalně v preview jde kolem 20 her,ale Crysis 3 tam není.Co vím ke konci roku má bít teprve spuštená zpětná kompatibilita pro všechy majitele xboxu one a tam bude kolem 100 her z xboxu 360 co půjdou spustit na xbox one.A postupně mají přidávat další hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ale tam je to obráceně, má X360 stahuje hry pro XONE, já jsem dříve měl X360 nyní mám XONE, včera jsem si na webu ve storu třeba ten crysis 3 zakoupil zdarma pro X360 ale nevim jak se k němu dostanu v XONE asi chápu že kdybych se příhlasil na nějakou starou X360 a tu hru tam stahnu ale v XONE až to bude, ta aplikace "Xbox preview" tam jsou jen nějaké menu a potvrzování nebo by ta hra se měla až bude podporované objevit mezi standardníma hrama? to je možná to že nevím jak ta aplikace "Xbox preview" na XONE funguje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz to představovali, tak jsem cetl ze proste zapnes program a aktivuje ti to software 360ky v softwaru X1(inception :D takze jakoby budes ovládat 360ku a hry co na tom budes mit/ moct si koupit tak je tam uvidis...? Bylo to nekdy v červnu tak me kdyztak opravte kdybych kecal a změnili to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud hry z xbox 360 vlastníš a jsou podporované a jsi v preview tak se ty automaticky zobrazí v Ready To Install.Mně se tam postupně objevovali hry které sem zakoupil nebo dostal v programu games whit gold.Tak ted mám 6 her z xbox 360 nainstalované na xbox one mezi ostatníma hrama.Schvalně sem odinstaloval Zumu a zas ji mám v Ready to install.Viz foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm zajímavé, už si nepamatuji jestli sem něco na X360 kupoval (měl jsem převážně DISKY) možná že ano, pak je otázka jestli jsem v tom preview programu každopádně na X1 ho mám nainstalovanej a když tu aplikaci spustim tak tam mám nějaké hodnocení a videa a podobně ale to je asi tak všechno.. :-) v MY GAMES nevidím nic extra kromě toho co sem kupoval na X1... jak poznám že jsem nebo nejsem v tom preview programu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ho máš nainstalovaný tak v něm jsi, je zatím jen pár titulů které z X360 jsou k dispozici. V ready to install uvidíš jen ty co vlastníš(digitální nákup) a jsou už k dispozici. Ty co máš na disku a jsou k dispozici se ti stáhnou po vložení disku do X1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu