Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain + Ground Zero


Luckass

Recommended Posts

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Muzu potvrdit. Hraju to od patku a zatim jsem v sedme misi. Hodne mi to pripomina peace walker temi misemi. Proste tunel ala mgs1 je lepsi

Zatim mi to trochu pripada jako Ubisoft koncept...proste mapa,rozstrkany mise jako v Assassinovi a hotovo...jenze tohle je preci i v gta nebo rdr....zitra mi to prijde tak jsem zvedavej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra má dvě mapy: Afganistan a druhá je jako území v Africe. Mám odehráno 30h a ano, vracíte se vícekrát na stejné outposty , základny atd., především v SideOps. Nicméně to jak je tam vše propojené, to jak se vše mění, jak o vás vojáci mluví v souvislosti s tím jak hraje ... to je super.

Vaše akce mají na dění v oblasti dopad. Zastavíte náklad s neprůstřelnýma vestama a helmama = nebudou je mít. Zničíte jim trafo stanici = nemají elektřinu = pak tam jdete po tmě a máte to lehčí prostě :) Oni si to opraví až za několik "dní".

Některé sideops lze splnit až později, tak se prostě vracíte. Mně osobně hra učarovala a doporučuji vydržet s hodnocením až odehrajete více hodin.

Koncept otevřené lokace mi vyhovuje, je to trend a je to zásadní změna pro MGS sérii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte někdo kde se nachází ta zoo, která má být na Mother Base? nebo kde se shromaždují všechna zvířata?

Nasedni do vrtulníku (ACC), zamiř na Mother Base (MB) a když si vybíráš kde tam přistaneš zmáčkni TROJÚHELNÍK, umožní ti to přistát v ZOO ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uprime ja jsem cekal trochu neco jinyho...Kazda MGS hra vas vtahla do deje a pri hraní byl clovek jakoby v tahu,tady nic...Navic ve starsich mgs byli hodne budovy,vytahy,sachty atd.a tady taky vubec nic...venkovni lokace jsou fajn ale chtelo by to neco i vevnitr :-) jinak ale spokojenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu