Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 16


Buladog

Recommended Posts

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak můžu říct, že je tohle skvělá hra, ale už mě docela vytáčejí tyčky. Fakt není normální abych měl za zápas tři tyče. A taky rohy jsou teď docela pěkně blbě udělaný. Buď centr chytne golman nebo když nechcu aby ho nechytl tak to člověk musí kopnout od něho dost daleko což prakticky znemožňuje dát gól hlavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pořídil jsme FIFU 16 deluxe, naistaloval jsme to z disku, zadal redeem code ....objevila se mi ikona fifa16 delexe ---- continue ...skočilo mi to do menu, nic to nedonahrálo a tvářilo se to stále jen jako FIFA 16. Podruhé už redeem zadat nemohu (píše mi to, že už jsem ho použil) Tváří se to stále jako FIFA16 ...netušíte co dál? Na account.sonyentertainmentnetwork.com ve složce media mám napsáno, že jsme aktivovat deluxe verzi. Musí se něco donahrát anebo to jen zpřístupní ty bonusy ve FIFě? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můžu říct, že je tohle skvělá hra, ale už mě docela vytáčejí tyčky. Fakt není normální abych měl za zápas tři tyče. A taky rohy jsou teď docela pěkně blbě udělaný. Buď centr chytne golman nebo když nechcu aby ho nechytl tak to člověk musí kopnout od něho dost daleko což prakticky znemožňuje dát gól hlavou.

JJ, sqělá hra, kde proti 5-4-1 park the bus nejdete vstrelit gol. :) Pripomina mi to Recke vitezstvi na Euru. :blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Ahoj, pořídil jsme FIFU 16 deluxe, naistaloval jsme to z disku, zadal redeem code ....objevila se mi ikona fifa16 delexe ---- continue ...skočilo mi to do menu, nic to nedonahrálo a tvářilo se to stále jen jako FIFA 16. Podruhé už redeem zadat nemohu (píše mi to, že už jsem ho použil) Tváří se to stále jako FIFA16 ...netušíte co dál? Na account.sonyentertainmentnetwork.com ve složce media mám napsáno, že jsme aktivovat deluxe verzi. Musí se něco donahrát anebo to jen zpřístupní ty bonusy ve FIFě? Dík

Tady se podívej :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych chtel spis poradit proc kdyz si chci dat online přátelak s kamaradem tak mě to pise chyba spojeni a mu to napise kdyz mi posle pozvanku ze jsem hru opustil. Kdyz dame kooperaci tak to normalne jde. Zkouseli jsme to nekolikrat. Dělalo neco podobneho i nhl 14 na xboxu take jsem se s kamaradem nemohl spojit a kdyz jo tak na 20tej pokus. Proc to tam davaji kdyz to nefunguje ? hlavne ze premko stoji penize

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bagster - Fifu UT hraji teď poprvé ale mě teda přijde docela zbytečné kupovat ty gold packy, ze začátku jsem to kupoval jak pominutý abych udělal "nějaký" tým, je to hodně o štěstí chytit něco lepšího. Soustřeď spíše na kupovaní jednotlivých hráčů na přestupovém trhu. Můžeš kupovat formou aukce a prodávat pak za kup teď z obratem, mě se tak povedlo otočit pár hráčů, není to ale nic závratného. Spíše se soustředím na hraní divize ve hře pro jednoho hráče než pak nastoupím do onlinu ať mám něco schopného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám divný rproblém se spojením. Odehrál jsem už hromadu zápasu online, jak FUT, tak normálních a vše vždy bez problému. Ale ted na jedné lize je FUT turnaje a nejde mi hrát doma / tedy pozvat hráče na zápas. Je to FUT přátelák s lidma, které má člověk v přátelích přes pozvanku. SPojíme se, vybereme dresy, taktiku a když to potvrdíme tak mi to napíše že spojení přerušeno, odečte mi to kontrakty hráčům a konec. Pokaždé. Když někdo pozve mě tak v pohodě. Přitom jak jsem říkal, odehráno už mám desítky zápasů proti normal nahodnym lidem a nikdy nebyl problém. Neví někdo co s tím?

Jo a dá se nějak zpracovat centr s výskokem? Myslím, abych míč jen zpracoval výskokem třeba na prsa a nehlavičkoval dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám divný rproblém se spojením. Odehrál jsem už hromadu zápasu online, jak FUT, tak normálních a vše vždy bez problému. Ale ted na jedné lize je FUT turnaje a nejde mi hrát doma / tedy pozvat hráče na zápas. Je to FUT přátelák s lidma, které má člověk v přátelích přes pozvanku. SPojíme se, vybereme dresy, taktiku a když to potvrdíme tak mi to napíše že spojení přerušeno, odečte mi to kontrakty hráčům a konec. Pokaždé. Když někdo pozve mě tak v pohodě. Přitom jak jsem říkal, odehráno už mám desítky zápasů proti normal nahodnym lidem a nikdy nebyl problém. Neví někdo co s tím?

Jo a dá se nějak zpracovat centr s výskokem? Myslím, abych míč jen zpracoval výskokem třeba na prsa a nehlavičkoval dál?

Před tím dost blbnuli servery EA, teď už vyšel update a od té doby bez problému, zkontroluj jsi každopádně NAT type svého připojení.

Co se týče zpracovaní tak podle mě stačí naběhnout na balón, automaticky mi to zpracuje, pokud hlavičkuješ dál tak nemačkej při zpracovaní X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměnil jsem ovládání, a bránění mi přijde lehčí právě :D ... je to dost možná jen o zvyku :). I když je fakt, že hraju teprve taky na světovou třídu :D

Já jsem zkusil ovládaní předělat na vlastní dle známého FIFA hráče "Krasi" na yt má tutoriály a musím říct že se brání a ovládá hra celkově lépe.

Sprint mám tedy na R1 a stínovaní při obraně R2, takže jsi naběhnu před útočníka, poté držím R1 + R2 sprintuji a zárověn stínuji. Dále když chci zdvojenou obranu tak držím L1 a naběhneme k útočníkovi 2 obránci a to už se dá mnohem snadněji vykrýt. Míč pak vypíchnu bez faulu , nebo dám skluz na balón.

Hraju teprve 6 divizi FUT SP , takže defakto začínám, hlavně mám strašný problém se dostat přes bránícího počítačem ovládaného soupeře, ty výsledky jsou pořád 1-0 , 0-0 , 1-1 atd. obtížnost profesionál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu