Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 16


Buladog

Recommended Posts

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Díky za odpověď ,myslel jsem ,že ty barvy fungují tak,že první hráč ma DS4 s modrou barvou,druhý s červenou,třetí zelenou a čtvrtý růžovou jak je psáno v manuálu.Takže každému svítí při singl hraní FIFY 16 DS4 červeně?Chápu to správně?Omlouvám se za opakování otázky :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasicky vejdi do zápasu s přiřazeným ovladačem ke svému týmu. Po hvizdu dej ovladač doprostřed bez výběru týmu a můžeš koukat

Omlouvám se,špatně jsem to napsal,myslel jsem v kariéře trenéra,mě to píše že musím mít ovladač přiřazen ke svému mužstvu.Proste nakupovat a prodávat hráče a pak se na ty zápasy jen dívat.Jako je GM Mode v NHL 16,tam to takhle jde.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, poridil jsem si fifu a zasnu jak je to pro me nehratelny. Hrozne se to tahne, nez neco udela trva to, borec co ma rychlost v atroibutu velkou tak ho predbehne i pobrance. Nevite o nejakem tutorialu co a jak nastavit v taktice a hrat? Protoze me kazdy prejede jak nic, borci nebrani, vse trva. Jsem zvykly z PESka, tam je to jiny, ale tady spatny diky za rady a ztipy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše Cartman, je to o zvyku. Já jsem vždy hral ve Fifě 1. divizi a teď v šestnáctce jsem totálně bez formy.

Paradoxně mi pomohlo hrát za českej tým a už se do toho dostávám. Můžu ti poradit jedině zkouknout nějaký videa na youtube jak bránit. Ještě zkus dovednostní hry. Jinak to chce hrát a hrát nic jinýho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak si se dostal do 1. Divize? To teda cumim :-) V NHL musim byt sakra rychlej, tady to bude asi podobny, jen bych rad hral vse na manual, ale nikoho se stejnym ovladanim mi to nenajde, bohuzel musim s asistencemi diky

Spis si chci vyslechnout radu zkusenejsich, co na zacatek :-) Sprint a k tomu jeste nejake tlacitko na lepsi driblink nebo jen sprint? Jak co delat na jakou taktiku hrat? Diky moc :-)

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to o zvyku a o tom, co ti bude vyhovovat... myslim, že s klukama se sami neshodneme, co je nejlepší hrát... Každopádně 15 a 16 je rozdíl asi jako forza a GT... protože je to uplně stejný, ale hrozně jiný :lol:. musíš zkoušet sám, já než jsem si prošel vším, co mi vyhovuje... sám teď nevím, ale nastavení JAKŽ TAKŽ mi trvalo asi 3 měsíce :D a musel jsem fakt zkoušet, hráče přehazovat na postech atp... protože je to fakt dlouhý to čekání, R1 + X používám často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu