Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox Live Games with Gold bez xboxu


cjcjcj

Recommended Posts

Zdravím,

omlouvám se za hloupý dotaz. Mám xbox 360 (s RGH), takže jsem jej nikdy nepřipojoval na Xbox Live, abych nedostal ban.

Uvažuji o tom, že bych si pořídil v budoucnu Xbox One, ale chci s tím ještě počkat.

Chtěl bych se ale zeptat - chtěl bych si kvůli Games with Gold koupit Xbox Live, abych nasbíral nějaké hry, než si pořídím Xbox One. Dá se to stahování her zprovoznit i bez xboxu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, o tom vím, ale nějakých 74 korun na měsíc není nic strašného, navíc jsem už toho nakoupil docela dost v Deals with Gold :). Je fakt náhoda, že ty slevy vyšly zrovna na hry, o který jsem měl zájem. Akorát, pokud mám správné informace, tak ty hry pro xbox 360 by měly fungovat napořád, i kdybych neměl aktivní gold.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo. Ale i když Xbox One ještě nebudu fyzicky vlastnit, tak se přiřadí k mému účtu, budou někde v cloudu čekat a jakmile třeba za 2 nebo 3 měsíce Xbox one koupím a zapojím, tak se mi hned stáhnou, nebo aspoň nabídnou ke stažení ?

Ptám se jen, že mi to přijde nějak podezřele "user friendly" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za offtopic, ale nechci zakládat nové téma, využiji toto živé: Jak je to s hrami staženými na HDD jako Games with Gold nebo digitálky ze Store nebo přes klíč. Jsou následně spustitelné i z jiného účtu, než se kterým byly zakoupeny, pokud je původní účet odstraněn? Tj. pokud bych prodal konzoli, mohou tam hry zůstat po dalšího majitele, pokud účet smažu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu