Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pulse Wireless Stereo Headset PS4


flesh light

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Taky mám [h=1]PlayStation4 - Wireless Stereo Headset 2.0[/h] a jsem s nimi maximálně spokojený. Jsou velmi pohodlný a i když nosím na hraní brýle, tak mě vůbec neomezují. Mám je pouze na PS4, takže nevím jak na muziku, ale na hry jsou super. Výdrž baterií je cca u mě 6 hodin. Co se týká mikrofonu, tak taky v pohodě. Všichni mě slyšeli bez problémů. Za sebe mohu doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Popis produktu

Nová herní konzole PlayStation 4 posunuje herní zážitky o další stupínek výše. Výborná hardwarová výbava ukrytá v elegantním šasi přenese na obrazovku strhující herní akci v nové kvalitě. K nové konzoli patří také řada příslušenství, které posunuje zábavu ještě dále.

Bezdrátová sluchátka PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 přináší bohatý a dynamický zvuk na systémy PlayStation 4, PlayStation 3, PC/MAC, PlayStation Vita a další mobilní zařízení. Dokonalý herní a poslechový zážitek zajistí díky uzavřené konstrukci a podpoře prostorového zvuku 7.1 Virtual Surround Sound (pouze systémy PS3 a PS4).

Sluchátka nabízí několik přednastavených režimů zvuku pro hry, filmy a hudbu, přičemž další vlastní zvukové režimy můžete využívat v aplikaci pro správu sluchátek na systémech PS3 a PS4 (k dispozici v obchodě PlayStation Store).

Díky internímu mikrofonu můžete pohodlně chatovat s přáteli s dokonale čistým zvukem a funkcí pro potlačení hluku. Na cestách pak oceníte snadno přenosný, sklopný design a vestavěnou baterii s výdrží až 8 hodin poslechu. Velmi praktická je také možnost sledovat stav sluchátek na obrazovce televizoru, jako např. úroveň hlasitosti mikrofonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Popis produktu

Nová herní konzole PlayStation 4 posunuje herní zážitky o další stupínek výše. Výborná hardwarová výbava ukrytá v elegantním šasi přenese na obrazovku strhující herní akci v nové kvalitě. K nové konzoli patří také řada příslušenství, které posunuje zábavu ještě dále.

Bezdrátová sluchátka PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 přináší bohatý a dynamický zvuk na systémy PlayStation 4, PlayStation 3, PC/MAC, PlayStation Vita a další mobilní zařízení. Dokonalý herní a poslechový zážitek zajistí díky uzavřené konstrukci a podpoře prostorového zvuku 7.1 Virtual Surround Sound (pouze systémy PS3 a PS4).

Sluchátka nabízí několik přednastavených režimů zvuku pro hry, filmy a hudbu, přičemž další vlastní zvukové režimy můžete využívat v aplikaci pro správu sluchátek na systémech PS3 a PS4 (k dispozici v obchodě PlayStation Store).

Díky internímu mikrofonu můžete pohodlně chatovat s přáteli s dokonale čistým zvukem a funkcí pro potlačení hluku. Na cestách pak oceníte snadno přenosný, sklopný design a vestavěnou baterii s výdrží až 8 hodin poslechu. Velmi praktická je také možnost sledovat stav sluchátek na obrazovce televizoru, jako např. úroveň hlasitosti mikrofonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pulse opravdu praskaji,nicmene nova edice uz ma revizi plastu.Nicmene jednoduchou ficurou lze zaves pojistit,takze plast neni namahany a pnuti se presune na hlavovy most,ktery je kovovy. Potom vydrzi vecne.

Zvukovy rozdil oproti goldum je znacny,maji mimo jine vetsi magnety v reproduktorech musle.

Jsou ale tezsi,coz ne kazdumu vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://sluchatka.heureka.cz/sony-pulse-wireless-stereo-headset/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl%3Asluchatka.heureka.cz&gclid=CK2U0a3ilcgCFQbkwgod7MEPow

http://www.supergamer.cz/sony-pulse-wireless-stereo-headset-elite-edition-p-206770.html

Tady je mají za 2.600kč místo za 3.900kč..něco jsem přehlédnul?Nebo jsou obě ceny za stejný produkt a verze je ta poslední tedy : 2.0 ???

Jsou ty za 2.600kč stejný?

Nebo jdou jenom na PS3 a ty za 3.900kč na oboje PS3 i PS4?

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PlayStation4 - Wireless Stereo Headset 2.0 Boxed PS719281788 obe dve psp system software 5.50 gen-d2 a to druhy psp system software 6.20 pro-b10 vyskousel a funguje ja k tomu dodavaj ty mali sluchatka. ale skousel ??? sem pfilips cd prehravacem co maji taky vstup aux a tam sem nasel problem tam nefungujou zitra vyskousim autoradio blaukpunkt.

Upraveno uživatelem WALS OF JERICHO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jinak tedy W.O.J píšeš různé kody,které ani nevidím v nabídce či popisu:D je dobře,že je píšeš a díky za to,ale tedy rozumím tomu dobře,že tyhle jsou prostě kvalitou stejné a tedy nejlevnější?Musím si je hned koupit...Říkám to tedy dobře,nebo jsou někde ještě výrazně levnější,než tady?Takže ty nejdražší mají v JRC a jsou stejné?:?Tedy jsou to ty samé...

http://www.supergamer.cz/sony-pulse-wireless-stereo-headset-elite-edition-p-206770.html

2.600kč

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jinak na psp kabel pasuje kde je pripojka aux teoroticky by mnelo fungovat jak na prehravaci,tak na autoradio kabel pasuje ale zvuk nejde mozna to opravy sony dalsim uptadu mometalne se mame na co tesit:psp:

Tak díky Bohu za to!:DŽe tam nejde to blbé rádio.Já měl bezdrátové a asi po minutě se to zaplo..bomba,pecka do uší ti začalo křičet ♥♥♥♥♥ské rádio a nedalo se vypnout !!Doufám,že tady mají tlačítko na zakázání rádia nebo se alespon samo nespouští.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://www.czc.cz/playstation4-wireless-stereo-headset-2-0-boxed/158678/produkt

Tyhle nemají třeba ten bass impact,nebo to tady nepíšou,ale stojí jen 2000kč.

majkom- pokud za 2.600 budou stejné a kompatibilní s PS4 tak by to bylo super,ale nevím jasnou odpověd jsem tady nedostal,takže doufán,že mě je vrátí pokud nepůjdou i na PS4,cena je o 1.300kč menší nikoliv o 700kč jak píše Jericho:)u těhle :

http://www.supergamer.cz/sony-pulse-wireless-stereo-headset-elite-edition-p-206770.html

Sony Pulse Wireless Stereo Headset (Elite Edition)

No,jmenují se stejně,ale nemají tam to elite edition,to jsem zvědav zda na ně bude ta slibovaná podpora a zda to správně poběží.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aneb jak jsem zachránil nejlepší sluchátka za 1900 Kč (jetý jsem koupil), co jsem kdy měl (i na pc, celkově prostě) za pár korun a ještě z kluka, co mi neřekl, že jsou ty plasty prasklé vytřískal asi 6 her na ps3 a 2 BR Filmy. Ale už jsem to měl na hraně, protože jsem to vyndal jednou z tašky a najednou to bylo urvaný. takhle jedu už půl roku bez nejmenších problémů.

Sedí celkově dobře, baterka je OK, vydrží 4 hodiny intenzivního žvanění a hraní zvuků, na hlavě jsou hrozně pohodlná a ani po 6 hodinách na palici z toho nebolí hlava ani uši. Zvuk je fakt to TOP, co jsem zatím slyšel a mikrofon je super. Protože tam není žádnej :D. Jen dírka, ale funguje lépe než většina headsetů do 5000 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

stejnou fixaci černou páskou jsem provedl u těch nových.funguje to ne jedničku,jen se zvětšil přítlak mušlí. kamarad co s námi hraje tlou koupil astra labs,sluchadla tuším za 7 tisíc a neskutečně mi vadí,že mu lupe v mikrofonu. tady je to opravdu optimalizované,jestli budeš mít zájem vyfotím tu svou krabici,je jiná než jsem měl dříve-proběhla mezitím ta revize praskajících plastů,takže aby ti třeba někde nedoprodávali ty původní pulse,co praskali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže chodí v pořádku jak na PS4 tak na PC.Akorát Panasonic Viera neumí spustit zvuk přes ten konektor USB zvuk a nic do sluchátek nejde.To je zajímavé,že PC jde,ale TV to neumí,je aktualizovaná a zvuk do sluchátek nejde.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu