Jump to content
  • 0

Last of us remastered nejde načíst - problémy s konzolí?


sokr
 Share

Question

Ahoj všem,

Mám pučenou konzoli od bráchy, koupili jsme na to Last of us Remastered a máme asi problém.

Já tomu vůbec nerozumim. Včera jsem při úklidu vytrhl zapnutou konzoli ze zásuvky tak už jsem jí nechal vypnutou (může to na to mít vliv?). Dneska, když jsem chtěl hrát, napsalo mi to, že konzole nebyla správně vypnutá, proběhlo tam nějaký naloadování, konzole se restartovala a sama znova zapla. dal jsem CD do mechaniky, klikl na ikonu hry a najela tam obrazovka ze hry s Joelem a Ellie s puškou a............nic. Slyším hudbu ze základní obrazovky PS4 a nic se neděje. mechanika na vysunutí nereaguje a ovladač umožňuje pouze dlouhý stisknutí, což umožní odhlášení, restartování, spací režim a vypnutí. Když to vypnu, led upozorňovací led pásek bliká bíle.

Co s tím? Máte radu?

Děkuju moc.

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jo tak to normálně funguje. Ale asi jsem se blbě vyjádřil - Jde o to, že v momentě kdy zapnu hru tak se kromě toho úvodního obrázku a hudby z menu PS4 nic neděje. Nenačítá se a i disk v mechanice se přestane po chvíli točit a ztichne. Takže jediný co můžu udělt je, jak jsem psal, dlouze stisknout PS button a konzoli vypnout. Než se vypne, 3x zapípá. Pak pásek začne svítit bíle. Už jí ale pak normálně nezapnu. Nereaguje. Když jí vytáhnu ze zásuvky a znova zpanu, tak pak jo - Jak jsem psal.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Pokud běží FIFA normálně tak je více než pravděpodobné, že s TLOU je něco špatně. Ještě mě napadá zkusit vymazat veškeré data/savy(TLOU samozřejmě) a zkusit spustit hru znovu na ,,čisto"

Tak jsem udělal tu poslední věc....tedy smazat. A teď to jde. 6 hodin hracího času v háji ale alespoň to chodí. Ještě jednou děkuju moc. Budu to hlídat, kdyby to udělalo znova, tak jí budu reklamovat.

Díky.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy