Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s nahráváním na HDD z Xboxu přes PC ( Windows ten HDD nevidí )


lafa02

Recommended Posts

Ahojte,

Omlouvám se, jestli už to tady bylo ale já to nemůžu najít.

Vytáhl jsem HDD z xboxu, abych na něj nahrál nové hry. dle návodu :

Bohužel když dám HDD do PC, tak windows ten HDD nevidí ( Nainstaluje ovladače, řekne, že je vše OK, ale nikde nic nevidím ) V Biosu ten HDD jde vidět.

Můžete mi prosím poradit jak nastavit HDD ,aby šel vidět a já na něj mohl nahrát hry ?! Nebo nějaký program přes který můžu nahrát .ISO hry na HDD, abych je spustil přes HDD na xboxu ?

Mám crack freestyle 3

Díky moc dobré duše :sorry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to samozřejmě PC neuvidí.Protože je naformátovný v Xbox formátu FatX který Windows bez programů nečtou. Takto se to nedělá. Interní disk nech v konzoli a hry na něj přesyp tak, že v PC si je nahraješ na flashku naformátovanou na FAT32 a pak v xboxu je přetáhneš na interní disk.Ve Freestylu je k tomu určený filemanager. Nebo se to dá do konzole na interní disk poslat po síti pomocí FTP pokud máš PC i Xbox připojený do sítě.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. Tohle sem myslel že víš. Hry se nenahrávají v ISO, ale musí se pro RGH převést. Například programem ISO2GOD nebo Xbox Image Browser.Na konzoli kopíruješ až výsledek, který samozřejmě na FAT32 dostaneš bez problémů, soubory jsou menší a celkově se hra po rozbalení smrskne pod 8 GB (běžně 4-6 GB)

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu