Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hry pro rok 08?!


sk8boarder

Recommended Posts

flatout ... flatou ... flatout :D :D :D pak jeste jsem zvedavy na painkillera jestli vubec vyjde ... pak mozna ten battlefield ... a taky PATAPON v eng :D ... a zbytek ? nechame se prekvapit :)

Edit : a offtopicne se tesim na spore na pc ... a nekde jsem cetl ze se pripravuje konverze pro vsechny konzole a handheldy ... takze mozna bude i na psp :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flatout ... flatou ... flatout :D :D :D pak jeste jsem zvedavy na painkillera jestli vubec vyjde ... pak mozna ten battlefield ... a taky PATAPON v eng :D ... a zbytek ? nechame se prekvapit :)

Edit : a offtopicne se tesim na spore na pc ... a nekde jsem cetl ze se pripravuje konverze pro vsechny konzole a handheldy ... takze mozna bude i na psp :D

Spore se chysta jen na WII. jinak neverim tomu, ze oblivion na PSP vyjde, pokud bude to jen obycejny prochazeni levelu.

Tesim se na FF 7:CC eng, God of War, Flatout a N+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spore se chysta jen na WII. jinak neverim tomu, ze oblivion na PSP vyjde, pokud bude to jen obycejny prochazeni levelu.

Tesim se na FF 7:CC eng, God of War, Flatout a N+

Absolutni souhlas, mozna jeste Flatout ;)

FF7 CC ENG, Patapon ENG, FF Dissidia ENG, GT Mobile (pochybuju :dozey:), Devil may Cry, Flatout

:dozey:

GT Mobile se zacne dodelavat, az po GT 5 na PS3, takze ne drive jak v roce 2009, tipnul bych brezen :)

EDIT: Sry MODs, muzete to spojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu