Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty: Black Ops 3


tofi

Recommended Posts

  • Moderators

Tak verzi hry máš EU. Pokud kód zadáváš na EU store a přesto ti píše, že je použitý, pak bych to zkusil ještě zadat přes PC.

Pak to můžu zkusit třeba i já co mi to bude psát na mé PS4 (bez toho, aniž bych potvrdil "redeem" v případě, že by to šlo) a pokud ani tak by to nešlo, pak:

1) Buď danému kódu vypršela lhůta pro "redeem" (což by se divil u tak nové hry)

2) Ten kód byl už skutečně použitý (což bych se divil ještě víc vzhledem k tomu, že hra byla originál zabalená jak píšeš).

Konspirace typu že ten kdo ti ji prodal hru rozbalil, kód použil a pak ji zase šikovně zabalil nechme stranou, pak bych asi už jen kontaktoval podporu PSN a oni by měli být schopni zjistit, jestli a kdy byl kód použitý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus lidi koupil jsem si Black ops a chci se zeptat jestli je nějaká možnost získat ty bonusové mapy do zombies. Jestli se to dá nějak dokoupit na storu jsem našel pouze season pass za 1399 :(

Zase tam jsou mise se zombies?Ty chodí i v single?Nebo jsou jenom pro multi?Kupují se zvlášt nebo už jsou obsažené a hratelné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nefunguje nastavím všechny porty co jsem našel na internetu pro xbox one a PS4 a pořád mám NAT Type 2/ Moderate.

prostě nevím jak tam hodit NAT Open.. snad si zavolám nějakého správce sítě nebo nwm..

Ani UPnP na všech routrech nefunguje nastavím statickou IP adresu všude na PS4 na všech routrech a furt nic...

Veřejnou IP mám

Upraveno uživatelem Rendy93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
Chci se zeptat jak ve hře dosáhnu vyššího levelu než 55 jestli to jde. Abych mohl odemknout další postavu a zbraně. Nějak jsem se zasekl. Dík

55 je max pak máš možnost prestige kde levelujes od 1, apon tak to bylo u predešlého black ops u 3 nevím přesně. hračí co mají 80lvl apod.. jsou asi ti co maj max prestige

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co DMZ host? Zadal jsem PS4 pevnou IP 10.0.0.14 a nastavil jsem ji do DMZ host. Ale co to je, po mne nechtej vedet :)

Taky jsem řešil NAT. A vyřešil jsem to pomocí DMZ. Dělá to to, že to pustí jakoukoliv komunikaci právě na tu konkrétné ip adresu. Takže nastavit statickou ip pro PS a nastavit DMZ na tu ip adresu.

Ale i přesto se mi občas stává, že mám moderate, vypnu / zapnu hru a je tam opět open.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám,že ty zombie půjdou ve kooperaci,to by bylo něco,ale alespon,že to běhá...fajn jdou.

Tahle hra je nejhorší co jsem kdy hrál,totálně o ničem.Nejhorší z celé série,proč neudělají Vietnam nebo WW2...nuda,nebaví.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu