Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosím o radu s RGH


joj1100

Recommended Posts

Ahoj, koupil jsem dětem XBOX 360 s RGH a chtěli by koupit taky originálku Call Of Duty Black Ops 3. Mám dotaz, když tu originálku koupím můžu s tím na internet aby to stahovalo případné updaty? A taky jsem se chtěl zeptat jestli s tím půjde hrát online? Na hdd nějaká verze Call Of Duty je, ale jak tu hru spustím tak to chce stáhnout nějaký update a jinak mě to nepustí dál. S tím si nevím rady, proto uvažuji o koupi originál DVD. Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

S RGH úpravou se na internet nedostanete!

Online jde hrát ale jen hry co mají Systém Link

Pokud chcete hrát online doporučují konzoli s RGH prodat nebo vyměnit za konzoli bez úprav.Na online hraní je třeba mít ještě Gold členství, stojí kolem +- 900Kc na rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To máš pravdu že stačí si nechat udělat DualNAND, ale to jsou peníze navíc a je třeba sehnat flashera který mu to udělá, a taky může mít 4GB mrzáka, na kterého DualNAND nejde udělat.

Záleží jestli vůbec to RGH využije, pokud ne, vyměnil bych ho za origo Xbox a má po problémech.

Podle jeho dotazu vůbec neví co to RGH je a k čemu slouží.

Takže buď Xbox vyměnit za neupravený a nebo si nechat udělat tzv. DualNAND u flashera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu