Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iso2good - vytvoří jen soubory DATA


joys_333

Otázka

Zdar,

Jsem začátečník tak se omlouvám jestli se ptám špatně.

Prohnal jsem jednu hru (Sniper Elite 3) iso2good ale v cílové složce se mě objevují jen soubory Data0000 až Data0026.

Tak se chci zeptat co dělám špatně ?

Nastaveno to mám podle zdejšího fóra a používám verzi 1.3.6.

Padding mám na FULL.

Může mě někdo postrčit ?

Hru mám zatím jen jednu, tak nevím jestli to je hrou nebo mnou ?

Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jasně to jsem udělal, jenže když to otevřu ještě v PC tak tam nejsou žádné jiné soubory než Data.

Žádné podadresáře nic, to má tak být ?

Co mám jinou hru pro RGH tak tam je normálně několik podadresářů a ještě různé soubory.

Když to překopíruji do Xboxu a dám prohledat, nic se nenajde, jiné hry které jsem přidal se najdou.

Tak mě napadlo jestli nedělám něco špatně ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Co a proč otviras v PC?Prostě se vytvoří adresář s čísly a písmeny a ten nakopiruj do Xboxu, nic víc.

Převáděl si tu hru z ISO?

Já používám program Xbox Image Browser na převod z ISO formátu, Iso2god jsem už dlouho nepoužil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

A nakopirroval si ten adresář do Xboxu nebo jen soubory?

XIB ti píše přístup odepřen?

Tak klikni pravou myši na ten ISO soubor, dej Vlastnosti , odskrtni Jen pro čtení ( nic by nemělo být zaskrtnute), a uloz.Pak už by to mělo jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Po převodu her z ISO programem Iso2God jsou výsledkem skutečně jen soubory Data0000 .... DataXXXX. Tak je to správně. K umístění dané hry je potřeba ve Freestyl 3 / Auroře zadat cestu a Xbox už si se spuštěním poradí.

Cestu jsem nastavil, a hloubku skenování jsem dal 7, ale nic se nedělo, dnes jsem se k tomu nedostal, snad zítra uvidím jak ta druhá převedená verze.

Každopádně děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Po převodu z ISO na GOD se ti kromě samotných souborů DataXXXX vytvoří adresář, kde zmíněné soubory jsou a na stejné úrovni ještě zdánlivě nic neříkající soubor - viz. screen. Tuto strukturu musíš zachovat a neměnit. Do této úrovně adresářů se také počítá hloubka skenu, kterou nastavuješ ve Freestyle.

SCREEN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže, extrakce se podařila, ale mám otázku, kam se mají přesouvat vytvořené adresáře ?

Když to dám do contect (či jak se to jmenuje) jsou tam same 0000000 tak se nic nenajde ? ani když dám hloubku třeba 7.

Mám po přesunu her na Xboxe zadat ruční aktualizaci ?

Nebo neporadil by mě někdo návod krok za krokem jak přidat novou hru ?

Koupil jsem xbox připravený a i nějaké hry tam jsou, ale nějak mě to nejde .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Na hry si můžeš vytvořit libovolnou složku na HDD a je jedno jestli je interní anebo externí USB. Takže si uděláš řekněme obecný adresář "Hry" a do něj budeš sázet .... /Hry/<nazev_hry_1>/<sem das to co ti vyleze konverzi z Iso2God>.

Pak si musíš nastavit ve Freestyle cestu k tomuto adresáři, to uděláš v "Content Settings" -> "Manage Game Paths". Tam dáš cestu HDD:/Hry/

Nastavíš hloubku skenu "Scan Depth", mělo by stačít "3" pokud to budeš strukturovat dle shora uvedeného příkladu.

Dáš uložit "SAVE" a hry by se ti měly zobrazit v nabídce X360 Games ke spuštění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Buď provedes tzv. Scan po nakopírování a nebo to udělej jako já, já vždy restartu FSD.

Vyjde to nastejno, ale vždy je třeba vyhledat hry aby se přidaly automaticky do seznamu her.Hlavně musíš mít dobře nastavenou cestu ke hrám (Game path).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

O.K. děkuji, mám to pro děti k vánocům a tak se v tom trochu plácám :-)

Ještě doplním, že ne každá hra mě funguje, když ji udělám pomocí iso2good , hry které mě nejdou třeba lego star wars nebo wrc5 jsem udělal v tom druhém programu, a fungují normálně, zajímalo by mě kde je tedy chyba ?

Upraveno uživatelem joys_333
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu