Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zdroj x360 Falcon VS Zephyr


Ferenc

Recommended Posts

Zdravim lidi,

mam mensi vetsi dotaz a potreboval bych jistou rychlou poradu.

Poridil jsem za velmi nizky peniz Xko360 Falcona bez trafa. To jsem jeste nevedel ze to neni jen tak ho sehnat za rozumny peniz, ale.. :D

Nalezl jsem trafo od nejakeho pana z meho mesta, ktery vsak ale asi je na revizi Zephyr (predpokladam) nebo mozna jeste i nejaky jiny, moc se v tom jeste neorientuji.

Popis je "Výstupní výkon 203W 12V/16,5A, 5V/1A, DPSN-186EB-1A" FOTO: iYTlBTjVsRKdkVnwVZDyq5W4iyco8jFTQw7wc4VcHic3OQpMrLDbwwZ1SH8SAVQLL41glxk

Takze rozdil je v max vykonu 203W vs 175W a max proudu 16,5A vs 14,2A. Napeti je na obou revizich stejne.

Otazka je tedy jasna, mohu bezproblemu vyuzit trafo z popisu/fota na Falcona?

Vychazel jsem z informaci zde na foru (http://console-forum.net/tema/91959-popis-vsech-revizi-xboxu-360-aktualizace-18-6-doplnena-valhalla)

DEKUJI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš. Zdroje jsou kompatibilní směrem nahoru tj nejstarší zdroj na Faty (to je ten tvůj 203W) je kompatibilní i s novějšími revizemi Fat konzolí (Xenon/Zephyr->Falcon->Jasper). Protože pak už šla spotřeba jen dolů, tak to bez problémů utáhne.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu