Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Začátečník


rop297

Otázka

Dobrý den, mám na vás pár otázek.

5 let vlastním xbox 360 a řekl jsem si, že je čas na upgrade. Zvolil jsem ps4, kterou si nadělím ale až pod stromeček :)

Jsem na ps úplně nový, chci se zeptat.

Když si založim úplně nový účet, dostanu nějaký trial time na ps plus? (koupim si samozřejmě roční ale je tam na zkoušku nějaký čas? třeba 14 dnů?)

Dále se chci zeptat, jestli fifu 16 hraje dost lidí na ps4? protože si ji chci koupit na online hraní hlavně.

Co za hey(only ps) by jste mi doporučili? láká mě dost killzone: shadow fall. stojí za to?

Kdyby mě ještě něco napadlo dopíšu to do tohoto tématu. Předem děkuji za odpověď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

1. ano po založení nového účtu je k dispozici 14 denní PS+ zdarma v budoucnu však už jiné než placené použít nepůjde

2. Online jí osobně nehraju, ale nebál bych se, že jí bude hrát málo lidí

3. KZ jednoznačně stojí za to, dále pak určitě : Driveclub, Infamous, Until Dawn, Uncharted kolekci a vesměs další PS exkluzivity [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec, ke konzoli dostaneš zdarma 14-ti denní účet na PS+. FIFU hraje moc lidí o to se neboj.

Z her: The Last of Us, Until Dawn, Uncharted: The Nathan Drake Collection, Driveclub, Bloodborne, Knack (pro některé to byla srajda, ale já jsem se náramně bavil) - je toho moc, záleží jaký žánr preferujes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj,

mám dojem, že jsem měl při zakládání účtu asi 10 dnů trial ps plus. Jinak trialy bývají i u nějakých her, osobně jsem tu na foru věnoval měsíční trial.

Fejfu tu hraje dost lidí, jsem jedním z nich :D

Spoustě lidí se sice killzone sf nelíbil, ale mne bavil a je teď za rozumný peníz. Stejně tak jako the order, driveclub (počítej se stahováním xy gb patchů), bloodborne, until dawn. No a když přecházíš z xka (což rád vidím :) ), určitě jedna z nejlepších her - The last of us RE, stejně jako trilogie uncharted rozhodně ber.

EDIT: než to stihnu vydatlovat už tu máš tri odpovědi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau je tam 14 dní zdarma fifu hraje dost lidí a Killzone mě teda nebavil, ale online jsem ho nehrál jinak jak říkaš nadělil pod stromeček myslel jsem že dárky tam dává ježíšek, takže to tam nebudu mít nic, protože jsem si nic nekoupil sakra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu