Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Update DB smazal profil


Ravendhi

Recommended Posts

Po aktualizaci na 17489 se mi smazal profil, jak se to mohlo stát ? Sice jsem předtím blbnul s přesouváním profilu do integrované paměti a pak zpátky na disk, ale před updatem profil fungoval, teď tam není. Když vím že byl na disku, dá se nějak dostat zpátky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak profil asi zůstal v paměti xboxu ne na disku jak jsem byl původně přesvědčen a nedá se obnovit ani ze smazaných souborů, prostě tam vůbec není, což nechápu. Byl tam jen druhý nepoužívaný profil, který se sice obnovit dal, ale nic na něm není. Pořád ale nechápu proč se mi oba profily smazaly po aktualizaci DB. Evidentně se s tím nikdo nesetkal, tak si tady odpovídám sám :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Je velmi málo pravděpodobné, že na vině "smazaného" profilu je update DB. Soubory updatu DB se zapisují do NAND, mimo oblast úložiště uživatelských souborů. Dokonce i poté soubory následného updatu avatarů a kinectu jsou ukládány do předem alokovaného místa na HDD, takže bych spíš řekl, že v tom bude něco jiného. Co to nevím, ale dost možná jak píšeš "blbnutí s přesouváním profilu", případně jsi někde udělal nějaký mezikrok, který si teď neuvědomuješ.

Jediný případ který si umím představit, kdy dojde ke smazání profilu z paměti je ten, kdy je uložen v int. 4GB paměti konzole a ta se poškodí, ať už souborově, anebo trvale (to se u 4GB verzí poměrně stává).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, mezikrok, který si neuvědomuji. Pořád totiž přemýšlím co jsem mohl udělat, když při aktualizaci tam profil byl a byl jsem přihlášený (ať už byl na disku nebo v interní paměti) a po ní už ne. Disk jsem připojil k PC a obnovil ze smazaných souborů právě jen ten nepoužívaný profil a po tom druhém tam nebylo ani stopy. Do integrované 512 MB paměti se žádným programem, co by viděl smazané soubory nedostanu, takže tam to zkontrolovat nemůžu.

Upraveno uživatelem Ravendhi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, mezikrok, který si neuvědomuji. Pořád totiž přemýšlím co jsem mohl udělat, když při aktualizaci tam profil byl a byl jsem přihlášený (ať už byl na disku nebo v interní paměti) a po ní už ne. Disk jsem připojil k PC a obnovil ze smazaných souborů právě jen ten nepoužívaný profil a po tom druhém tam nebylo ani stopy. Do integrované 512 MB paměti se žádným programem, co by viděl smazané soubory nedostanu, takže tam to zkontrolovat nemůžu.

do interní paměti máš možnost nahlédnout přes FTP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Problém jsem částečně vyřešil tím, že jsem si u kamaráda nechal stáhnout profil z Live a ten mi ho pak poslal mailem. Mám tedy profil a uložené pozice her se k němu automaticky přiřadily, ale jiný problém nastal s achievementy, které jsem nasbíral v hrách za dobu, kdy už měl xbox RGH a tedy nebyl připojený na Live, ty se už nepřidaly. Problém je v tom, že i když profil achievementy nemá, tak je znovu nesbírá, protože v hrách se ukazují, že už je mám, pouze ty které nemám se přidají jak ve hře, tak v profilu.

Otázka tedy zní, jestli se dají už nasbírané achievementy do profilu zase přidat. Přesto, že to není životně důležitá věc, moje puntičkářská povaha by to ráda vyřešila :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu