Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Použití Dual NAND


Recommended Posts

Koupil jsem starší xbox který má RGH a také dual nand, mohl by mě někdo nakopnout a ukázat jak se to vlastně používá ?

Moc jsem se k tomu od prodejce nedozvěděl, tak hledám info tady.

Je to nainstalované místo jedné pam. karty, svítí to modře a je tam tlačítko a nějaký konektor (USB ?)

Zajímá mě k čemu je ?

Nebyl by tu někde nějaký návod na používání ?

To co jsem zatím vyčetl na fóru, je že mě to umožňuje RGH vypnout a připojovat se k live službám ?

Chtěl bych si být ale jistý k čemu to je a jak to použít ?

Za všechny rady děkuji.

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To modré tlačítko (pokud je vše správně nainstalováno) slouží právě pro přepínání mezi oběma NAND pamětmi, tzn. z jedné by měl (pokud to tak ten kdo to dělal nastavil) bootovat orig. systém (modré světlo zhasnuté), z druhé RGH (modré světlo svítí). Poznat bys to měl taky podle toho, že tam kde nabootuje RGH bude nejspíš nějaký alternativní dashboard, jako je Freestyle 3 nebo novější Aurora.

Ten mikro USB slouží pro připojení k PC, to lze využít především pro programovací funkce NAND, např. když vyjde nová verze dashboardu apod. Díky Dual Nand je to všechno snažší a rychlejší, nemusí se používat metoda spouštění Xell a update přes USB flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nevím o jakém "prohledávání" je řeč. Pokud je konzole zcela vypnutá a mačkáš na tom tlačítku na tom panelu o kterém mluvíš (co je na místě toho paměťového slotu), pouze se zapíná/vypíná modrá LED podle toho, která NAND je navolená, ale konzoli to nechává vypnutou. Pokud ti to dělá něco jiného, není to úplně standardní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když to vypnu (modrá nesvítí) mohl bych teoreticky stahovat hry (dema) a hrát online ?

Mám tam taky flash mechaniky.

Pořádně to otestuji pozítří, mám to jako dárek pro děti, tak se v tom teď moc vrtat nemůžu :-)

Kdyžtak se zeptám později, zatím děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu