Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kinect nefunguje pro navigaci v menu


helltom

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Myslím , že by to mohlo být způsobeno poslední aktualizací. Mě to taky přestalo fungovat. A funguje ti při nastavení kinectu zadání výšky podlahy přes tu zelenou plochu? Mě to vžy po naklonění kinectu a zobrazení podlahy hned skočí na kalibraci zvuku. Dřive se tam dala zadat ještě výška podlahy přes tu zelenou plochu.Teď po poslední aktualizaci to nejde. Mohl by jsi to prosím vyzkoušet jestli tobě to jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojte všetci.Som od vianoc čerstvý uživateľ XBOX one s kinectom.A práve ten Kinect mi berie životnú energiu.Mám presne ten istý problém ako píše "darkne".S kukol som videa,návody,čítal som na podpore,ale nič.Od vianoc je to mesiac a ani žiadny update aby som tú kameru mohol konečne nastaviť tak ako má byť.Môžem urobiť niečo viac?Kam a na koho sa môžem/e obrátiť?Práve pre tento Kinect som sa rozhodol ísť do Xbox one a .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jooooj dakujem za radu,ale tam som už bol.Ono na XBOXe už snáď nie je kút v ktorom by som nebol.Skrátka som tam prešiel všetky settings.V menu Kinect and Devices som prešiel do Devices a tam sú len ovladače vidieť.Tam ich môžem updatovať a nastavovať v resp.upraviť.A v položke Kinect keď ju zvolím hej vidím sa,mávem si :cheesygrin:,ale to je asi tak všetko čo tam ide.Na položke What elese does Kinect see?v pohode prepínam medzi nočným videním a termo(alebo čo to je).No a podľa návodov mám prejst na I moved my Kinect sensor or i am having trouble with Kinect.A tam mám začať nastavovať Kinect ale mne jediné čo sa vždy pustí je nastavovanie audio.To prebehne podla pokynov a koniec.Píše Kinect je nastavený.Lenže napríklad sa mi nedá ovladat menu Kinectom v resp.ked sedim pred kamerou a zodvihnem ruku vidim,že sa ovládanie prepne na ruku-ručné ovládanie,ale to je tak všetko.Môžem robit aj saltá a nič sa nedeje.Našiel som si tu na fóre pohybové gestá a nič.Späť k nastaveniu Kinect: podla videonávodov sa mi má pri nastavovaní objaviť podlaha z barvená na zeleno mala by sa dať nastavovať,ale.....vôbec ma to do tohto menu nevpustí.V resp.až po neustálom spúštaní nastavení Kinectu mna napadlo,či s ním naozaj nemám pohnúť.Tak som ho vyhnul hore dolu hore dolu a ano pomohlo to už sa na miesto nastavenia audia spustilo nastavenie obrazu.Vyzval ma aby som ho namieril na podlahu.OK už som výskal,že to pojde no a ked som pohol smerom k podlahe a odcvakol,že toto je podlaha šup a bol som v menu nastavenia zvuku ktoré som teda tiež dokončil v domnení,že bude pokračovať nastavenie kamery.Ale nič.Už som to skúšal desiatky krát a nič.Mám nejaké skúsenosti z PC myslím,že nie som úplný amatér,ale tu už fakt nvm čo ďalej:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne určite sa nepýtaš hlúpo som rád,že sa mi snažíš pomôcť.Xbox Live mám momentálne na tri mesiace prihlásené takže v tom to nebude.A to mi nejako utieklo,že sa nedá to menu ovládať pohybom,ale to až tak neva.A ten odkaz bohužial presne tu 6.V nabídce Troubleshooting vyberte položku I moved my Kinect sensor or I’m having trouble with Kinect sa mi preplo do nastavenia audia.Ale hej keď som to prečítal(už dávnejšie) začal som Kinectom pohybovať hore dolu a naozaj to pomohlo bohužial to,ale vôbec nezodpovedá obrázkom v zmienenom odkaze.Asi aj preto lebo to tam nemali ešte windows 10.V každom prípade chcel Kinect nakloniť na podlahu a odklikol som That’s the floor.Mno a hned po odkliknuti som bol v nastaveni audia a ked som ho dokončil koniec nastavovania vraj všetko ok.:cry:.Som ti vďačný,že tu so mnou komunikuješ a práve preto idem znovu a znovu na to krok po kroku.Ozvem sa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne a ne proste nechce mi pokracovat nastavovanie kinectu od "That’s the floor".Jednoducho to ukončí v resp.ma hodí do nastavenia audia,prebehnú znelky(manželke už to vybrnkávanie lezie na nervy :) )a koniec.Ale skúšal som aspoň Fifiu 2016 a hlasové príkazy tam fungujú.Ku Kinectu bola nejaka hra-tancovačka niečo Dancer......a tá nie vždy funguje korektne.Niekedy (vždy som prihlásený - mimochodom prihlasujem sa pomocou Kinectu)sa jednoducho kamera nespustí myslím tým,v pravom hornom rohu sa má objaviť moje snímané telo.Hmmm lenže raz to ide raz zasa nie.Musím hru ukončiť a spustiť znovu aby sa spustil Kinect myslím len v tej hre inak stale svieti "X",že je zapnutý.Už som aj uvažoval úplne zrušiť účet Remove Acess a potom ho znovu prihlásiť(mal by ma potom XBOX znopvu vyzvať na celové nastavenie),ale máme už so synom niečo aj rozohraté a čítal som aspoň podla mojej angličtiny tam o nejaké údaje prídeme myslím o postup.Skúsim najprv počkať na nejaký update si myslím,že asi nie som sám komu to robí viz.vyššie "darkne",snád na tom v Microsofte zapracujú :bash: .Tebe ešte raz velká vďaka určite sa tu ešte ozvem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu