Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 problÉm s mechanikou


raptor665

Recommended Posts

Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat, xbox mi špatně načítá hry. Z pěti her rozjedu jenom jednu, když tam strčím origo film na dvd, tak ho to ani nepřehraje. Je mi jasné, že problém bude v mechanice. Jen by mě zajímalo, jestli když koupím novou mechaniku a přehodím ji, jestli to bude fungovat??? Někde jsem četl, že se musí přenést nějaký klíč ze staré mechaniky na tu novou. Máte někdo zkušenost s výměnou???

Předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jen vyměnit samotnou mechaniku nestačí, je potřeba do nové nahrát DVD klíč z té původní tak, aby se mechanika zase spárovala s konzolí. To se provádí vždy způsobem, který odpovídá danému typu konzole, přičemž nová mechanika musí být stejný model jako ta původní.

Někdy stačí znovu nakalibrovat laser, případně vyčistit optiku, v krajním případě dle typu mechaniky ji rovnou vyměnit. Zkus kouknout do sekce "Bazar - Prodej", tam bys mohl najít někoho kdo podobný typ servisu nabízí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat, xbox mi špatně načítá hry. Z pěti her rozjedu jenom jednu, když tam strčím origo film na dvd, tak ho to ani nepřehraje. Je mi jasné, že problém bude v mechanice. Jen by mě zajímalo, jestli když koupím novou mechaniku a přehodím ji, jestli to bude fungovat??? Někde jsem četl, že se musí přenést nějaký klíč ze staré mechaniky na tu novou. Máte někdo zkušenost s výměnou???

Předem díky za odpověď

čau, mechaniku měnit nemusíš, stačí vyměnit jen laser, ( jde jen o to jakou máš konzoli, a mechaniku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už mám xbox rozdělaný a nachystaný na výměnu, celý jsem ho vyčistil čočku laseru také lehce se to zlepšilo ale pořád je to špatné. Zvládnu provést to spárování a nahrát ten klíč ze staré mechaniky do nové sám doma? Dá se někde ten postup sehnat?

dá se někde na internetu koupit pouze laser?mechaniku mám s označením DG16D2S výrobce je Philips a Lite on Digital Solutions Corporation. Konsoli mám tu první bílou.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
V ‎28‎.‎12‎.‎2015 at 20:37, drak3go napsal:

Jen vyměnit samotnou mechaniku nestačí, je potřeba do nové nahrát DVD klíč z té původní tak, aby se mechanika zase spárovala s konzolí. To se provádí vždy způsobem, který odpovídá danému typu konzole, přičemž nová mechanika musí být stejný model jako ta původní.

Někdy stačí znovu nakalibrovat laser, případně vyčistit optiku, v krajním případě dle typu mechaniky ji rovnou vyměnit. Zkus kouknout do sekce "Bazar - Prodej", tam bys mohl najít někoho kdo podobný typ servisu nabízí.

Ahoj, tak nejak se mi podarilo posbírat všechny revize az na jednu... Mam Zephyra kterej se prehriva na RROD a Falcona kterej krasne beha ale nenačte DVD. Myslel jsem ze vymenim DVD ze Zephyra do Falcona nekde v opravne, ale podle této odpovedi to asi nepujde. Mela by byt tedy mechanika z Falcona? Mam ještě polorozpadlého ale zatím plne funkčního Xenona ale do toho se mi sahat nechce. Koupil jsem ho z druhé ruky a na platu je vzdau lihovkou napsano E74 a vypada často otevirany, ale chodi. Jak je to s temi mechanikami? Tady na foru jsem koupil vyvonenyho Jaspera (doufam) tak doufam ze den vydrzi dyl nez do 2000 24.prosince... :-)

Diky za rady porady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mechanika nemusí pocházet ze stejné revize konzole, ale musí jít o shodnou mechaniku. Takže pokud je v tom Falconu např. Liteon DG-16D2S, musí tam přijít zase tahle mechanika.

Do FAT verzí Xboxu těch typů mechanik bylo jen pár, Toshiba-Samsung, Hitachi, BenQ a Liteon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu