Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

1360x768?


mojda

Otázka

Zdravím chci se zeptat. Hodlám dočasně připojit Xbox One k HDTV přes HDMI, která má ale rozlišení pouze 1360x768 a četl jsem, že Xbox One podporuje pouze 720p či 1080p. Na mém X360 vím, že když jsem na této TV zvolil rozlišení 720p, tak to vypadalo otřesně a obraz nebyl pěkný a barvy nepřirozené. Bude to samé dělat i Xbox One? Na Xbox Chat podpoře mi řekli, že by nemělo a mam zvolit normálně 720p a TV by měla s Xboxem normálně komunikovat bez problému, ale radši se na to ještě zeptám, jestli to tu někdo neví.

Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

HD ready televizor musí být schopen přijmout, zpracovat a zobrazit signál 720p, neboli obraz, který má 720 řádek zobrazovaných neprokládaně (všechny řádky u každého snímku jsou přenášeny najednou). Zatímco většina HD Ready televizorů má nativní rozlišení 1366x768, signál 720p (rozlišení 1280x720) by měly být schopny zobrazit a divím se, že ti to na X360 nešlo jak píšeš. Nicmémě i pro tyto případy lze v nastavení displeje dosáhnout i rozlišení 1360x768 - LINK

Čekal bych u Xbox One něco podobného, resp. bych neočekával, že se mezi sebou Xbox a TV nedomluví (osobně nemám odzkoušeno).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

drak3go: Na X360 mi to jde v poho, když zvolím Optimal Resolution. X360 si to 1360x768 najde, ale u XONE prý jde nastavit jen 720p nebo 1080p a jelikož 1360x768 není nativní 720p, tak se bojím, aby to šlo. Já mam totiž svojí FullHD TV momentálně nefunkční a novou budu kupovat až někdy v únoru, tak proto se ptám no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

No, přestože jak říkáš ti na oficiální podpoře řekli, že to fungovat bude, já si to netroufnu odhadnout. Když si zadáš do vyhledávače dotaz "rozlišení 1360*768 na Xbox One", celkem jednotně se všichni shodují, že tento režim Xbox One nepodporuje a že hry na televizích s tímto nativním rozlišením vypadají přinejmenším divně. Dokonce i to, že lépe už pak vypadají na X360. Tak teď si vyber ...

https://xbox.uservoice.com/forums/253802-home-settings/suggestions/6189814-support-resolutions-other-than-720p-and-1080p

http://forums.xbox.com/xbox_support/xbox_one_support/f/4269/t/1634312.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu