Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejde provést aktualizace


jirmen

Otázka

Ahoj, synovec dostal hru fifa 16, po vložení do konzole se nabídne aktualizace. Tu potvrdíme ok a zobrazí se okno, kde probíhá asi rozbalování. Když na stavovém řádku proces doběhne na asi 85 procent, (to má asi začít zápis), celé to spadne a napíše se chybový kód. Tak jsem stáhl aktualizaci na usb a celé to opakoval znovu se stejným výsledkem. Podotýkám, že se jedná o xbox 360 4gb, vše jsem přetáhl na externí disk a provedl formát disku v xboxu, tzn.,že o málo místa na disku nemůže být řeč. Jedná se o to, že ta hra nejede, a jak jsem se zde dočetl, tak ani xlive nefrčí údajně, že je tam právě stará verze updejtu. Dále nejde vytvořit nový profil hráče. Máte někdo nějaký nápad co s tím? Nejde provést nějaký reinstal konzole, nebo tak? díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Podle toho co popisuješ (nejde vytvořit profil hráče) máš poškozenou 4GB interní NAND paměť a to by mohl být důvod toho, proč ani nejde udělat update dashboardu. Zkus do té interní paměti něco zapsat, cokoliv - vem nějaký soubor o velikosti alespoň několik MB a zkus ho tam nakopírovat. Dále pak zkus třeba změniit nějaké nastavení v konzoli - cokoliv, třeba na chvíli změnit rozlišení obrazovky - a sleduj, jestli se ti změna uloží a zůstane. Pokud nic z tohoto neproběhne v pořádku, je vadná NAND paměť. Řešení je pouze její výměna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

díky, to zkusím. A jen ještě pár otázek. Ten operační systém se nachází kde? Pokud je v té paměti, jak píšeš, a bude jí nutné vyměnit, jak ji tam potom dostanu?, nebo je to už jakási součást té paměti. Potom je ještě jedno zajímavé zjištění. Při kombinaci tlačítek, které popisují na stránkách podpory, se má zobrazit okno kde se dají předešlé aktualizace odstranit a to má umožnit instalaci nejnovější, mě se pouze zobrazí okno, které mě vlastně informuje, že po jeho potvrzení dojde k restartu. Nebo je na to lepší finta?

Upraveno uživatelem jirmen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu